Liga sprawiedliwosci

Etap postprodukcji Ostatniego Jedi zakończony!

Kolejny zwiastun Ostatniego Jedi pojawi się najprawdopodobniej 9 października, a tymczasem reżyser i scenarzysta, Rian Johnson, postanowił udostępnić na swoim profilu na Instagramie informację o zakończeniu etapu postprodukcji ósmego epizodu Gwiezdnych wojen. Nie oznacza to, przynajmniej na chwilę obecną, że obraz pojawi się w kinach wcześniej. Tym bardziej, że wytwórnia Lucasfilm będzie dalej promowała swoją produkcję, a także konieczne będzie przygotowanie dubbingu tego epizodu dla różnych państw. Należy też liczyć się z drobnymi poprawkami bądź dokrętkami, które ILM będzie chciało wprowadzić przed wypuszczeniem ostatecznej wersji obrazu.


Zobacz również: Już niedługo zobaczymy pierwszy zwiastun filmu Gwiezdne wojny: Ostatni Jedi!

Na premierę Gwiezdnych wojen: Ostatniego Jedi musimy czekać do 14 grudnia 2017. Reżyserią i scenariuszem zajmie się Rian Johnson (Looper: Pętla czasu). Oficjalne szczegóły fabuły nie są jeszcze znane. Wiadomo jednak, że w kolejnej części ponownie zobaczymy: Marka Hamilla, Carrie Fisher, Adama Drivera, Daisy Ridley, Johna Boyegę, Lupitę Nyong’o, Oscara Isaaca, Domhnalla Gleesona, Anthony’ego Danielsa, Gwendoline Christie oraz Andy’ego Serkisa. Do obsady dołączyli także: Benicio Del Toro, Laura Dern oraz Kelly Marie Tran.

Źródło: ComingSoon.net / Ilustracja wprowadzenia: Materiały prasowe Lucasfilm

Dziennikarz

Fan uniwersum Gwiezdnych wojen, miłośnik science fiction i fantasy oraz człowiek od wielu lat zafascynowany Japonią. W wolnych chwilach pisze, czyta i słucha muzyki z lat 70., 80. i 90.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Zarejestruj się, jeśli nie masz konta