1922 – Thomas Jane powraca do uniwersum Stephena Kinga! Zwiastun widowiska!

Platforma Netflix opublikowała pierwszy zwiastun filmu 1922, czyli nadchodzącej wielkimi krokami pełnometrażowej adaptacji kolejnej powieści utalentowanego Stephena Kinga. W obrazie widzowie zobaczą Thomasa Jane’a, dla którego występ w ekranizacji książki wspomnianego pana to nic nowego. Aktor pojawił się we Mgle oraz Łowcy snów.

https://www.youtube.com/watch?v=3E_fT0aTsjI

Zobacz również: Geostorm – powalający na kolana plakat produkcji!

Produkcja zatytułowana 1922 opowie historię spowiedzi pewnego mężczyzny na temat morderstwa jego żony. Opowieść przedstawiona zostanie z perspektywy Wilfreda Jamesa, człowieka będącego niewiarygodnym narratorem książki, który przyznał się do zabójstwa ukochanej Arlette razem z jego synem w Nebrasce. Jednakże, zanim udaje mu się zakopać ciało żony, mężczyzna zostaje zaatakowany przez szczury. Od tego czasu życie bohatera zaczyna komplikować się do takiego stopnia, iż morderca skłonny jest uwierzyć, że prześladuje go nieżyjąca już przecież żona.

Gwiazdami filmu są: Thomas Jane – Wilfred James, Molly Parker – Arlette James, Dylan Schmid – Henry James, Kaitlyn Bernard – Shannon Cotterie, Brian d’Arcy James – Szeryf Jones i Neal McDonough – Harlan Cotterie.

Reżyserem i scenarzystą filmu jest Zak Hilditch. 1922 zadebiutuje wyłącznie na platformie Netflix 20 października.

Źródło: ComingSoon.net / Ilustracja wprowadzenia – Netflix

Redaktor

Redaktor prowadzący działu: Z ostatniej chwili. Miłośnik kina akcji lat 80., produkcji młodzieżowych oraz wysokobudżetowych filmów przygodowych, fantasy i science-fiction. Widz szczególnym podziwem darzący oldskulowe animacje, a także pełne magii i wdzięku obrazy Disneya. Poza tym meloman i zwolennik gier komputerowych - fan Tomb Raidera i urody panny Lary Croft - który ukończył Politechnikę Gdańską i z wykształcenia jest specjalistą w dziedzinie szeroko pojętej chemii. Poza tym osoba publikującą na wielu portalach, którymi są: Filmweb.pl, Altao.pl i CdAction.pl.

Więcej informacji o
,

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *


Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?