Cicha noc – zobacz pełny zwiastun filmu bożonarodzeniowego z Dawidem Ogrodnikiem

W sieci zadebiutował pełny zwiastun filmu świątecznego pt. Cicha noc. Czy okaże się najlepszym polskim filmem bożonarodzeniowym? O tym przekonamy się już 24 listopada, kiedy produkcja zadebiutuje w kinach. Trailer znajdziecie poniżej.

https://www.youtube.com/watch?v=cA6BUYVkQoE

Zobacz również: Wódka, barszcz i choinka na oficjalnym plakacie Cichej Nocy!

Adam, na co dzień pracujący za granicą, w Wigilię Bożego Narodzenia odwiedza swój rodzinny dom na polskiej prowincji. Z początku ukrywa prawdziwy powód tej nieoczekiwanej wizyty, ale wkrótce zaczyna wprowadzać kolejnych krewnych w swoje plany. Szczególną rolę do odegrania w intrydze ma jego ojciec, brat, z którym Adam jest w konflikcie oraz siostra z mężem. Sytuacja komplikuje się jeszcze bardziej, gdy świąteczny gość oznajmia, że zostanie ojcem. Wtedy, zgodnie z polską tradycją, na stole pojawia się alkohol. Nikt z rodziny nie spodziewa się, jak wielki wpływ na życie ich wszystkich będą miały dalsze wydarzenia tej wigilijnej nocy.

Obsada: Arkadiusz Jakubik, Dawid Ogrodnik, Tomasz Ziętek, Tomasz Schuchardt, Maria Dębska, Paweł Nowisz, Agnieszka Suchora, Jowita Budnik.

Za scenariusz i reżyserię odpowiada Piotr Domalewski.

Źródło: YouTube / ilustracja wprowadzenia: Forum Film Poland

Redaktor

Miłośniczka kina nowej przygody, komedii i filmów gangsterskich. Zakochana w miłosnej trylogii Linklatera, La La Land, Ostatnim Mohikaninie, Szklanej pułapce i Drive. Najlepsze seriale? Przyjaciele, Młody Papież, The Wire, Buffy.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?