• Zaloguj się
  • Zarejestruj
  • Połącz z Facebook

W wywiadzie dla Europe Plus reżyser Denis Villeneuve stwierdził, że fani nie będą musieli czekać na specjalną wersję reżyserską Blade Runnera 2049, bowiem ujrzą ją podczas zbliżającej się wielkimi krokami premiery filmu. Ponadto, jego zdaniem, do zrozumienia fabuły sequela nie jest konieczna znajomość Łowcy Androidów:

Rzecz w tym, że to, co ujrzycie, jest wersją reżyserską. Nie pojawi się żadna inna... co najwyżej "wersja studyjna" (śmiech), lub wersja producencka, ale z pewnością nie reżyserska. Ujrzycie ją w kinie. Nie sądzę, aby powstały inne. Jeżeli takowe się pojawią, to nie będą one ode mnie.

Niedawne doniesienia na temat Blade Runnera 2049 wskazują na bardzo dużą wolność artystyczną Villeneuve przy obrazie. Ponadto, sequel ma trwać ponad dwie i pół godziny, co czyniłoby go znacznie dłuższym od Łowcy Androidów. Film ma być także opatrzony kategorię wiekową R oraz ograniczyć CGi na rzecz efektów praktycznych i rzeczywistych planów zdjęciowych. Według aktorki Any de Armas, takie podejście okazało się bardzo korzystne dla obsady, która nie musiała sobie "niczego wyobrażać" podczas kręcenia.

Zobacz również: Zobacz materiał promujący krótkometrażowe anime w świecie Blade Runnera!

Opis: Trzydzieści lat po wydarzeniach z pierwszego filmu nowy łowca androidów, Oficer K (Ryan Gosling), członek LAPD, odkrywa tajemnicę, która może pogrążyć ludzkość w chaosie. Odkrycie K rozpoczyna misję, jaką jest odnalezienie Ricka Deckarda (Harrison Ford) - pierwszego łowcę, który zaginął trzydzieści lat temu.

Obsada: Ryan Gosling, Harrison Ford, Robin Wright, Dave Bautista, Ana de Armas, MacKenzie Davis, Carla Juri, Sylvia Hoeks, Jared Leto.

Za reżyserię filmu odpowiada Denis Villeneuve. Autorami scenariusza są Hampton Fancher i Michael Green. Premiera filmu Blade Runner 2049 zapowiedziana jest na 6 października 2017 roku.

Źródło: Screen Rant / Ilustracja wprowadzenia: Screen Rant

 

Wiesz, co z tym zrobić


Krystian Karolak

Krystian Karolak

Dziennikarz

O mnie:

Fan uniwersum Gwiezdnych wojen, miłośnik science fiction i fantasy oraz człowiek od wielu lat zafascynowany Japonią. W wolnych chwilach pisze, czyta i słucha muzyki z lat 70., 80. i 90.


Więcej informacji o:

Wypowiedz się na ten temat...
Zaloguj się poprzez
albo skomentuj jako gość
Wczytywanie komentarza... The comment will be refreshed after 00:00.

Skomentuj jako pierwszy

MOVIES ROOM POLECA

Najnowsze Wiadomości

Polub nas


© 2016 MOVIESROOM.PL · Wszystkie prawa zastrzeżone · Korzystanie z serwisu jest równoznaczne z akceptacją regulaminu.