• Zaloguj się
  • Zarejestruj
  • Połącz z Facebook

Informacji o nowej części przygód Bonda mamy już coraz więcej, jednakże cały czas niewiadomą jest ta bodaj najważniejsza: kto będzie reżyserem tego filmu. Mówiono o angażu kobiety, wymieniano już także kilku męskich kandydatów. Faworytami do stołka mieli być podobno Denis Villeneuve (Sicario), Yann Demange (W potrzasku. Belfast '71), jak i David Mackenzie (Aż do piekła). Kandydatura tego pierwszego właśnie zyskała dość ważny głos poparcia. Reżysera Blade Runnera 2049 widziałby za sterami 25. filmu o agencie Jej Królewskiej Mości sam Daniel Craig. 

Zobacz również: Cicha noc zwycięzcą Festiwalu w Gdyni!

Daily Mail informuje, że Villeneuve rozmawiał już zarówno z Craigiem, jak i producentami filmu, Barbarą Boccoli i Michaelem G. Wilsonem. Brytyjczykowi miał spodobać się pomysł Kanadyjczyka, by dziewczyny Bonda były silniejsze i miały więcej władzy. Głos Craiga będzie prawdopodobnie jednym z ważniejszych w kwestii wyboru reżysera. Najnowsze dzieło Villeneuve'a, Blade Runnera 2049, w polskich kinach będziemy oglądać już za niespełna dwa tygodnie, 6 października.

671520 1.1Fot. materiały prasowe

Nowy Bond nie ma jeszcze tytułu ani żadnych, poza Craigiem, potwierdzonych nazwisk w obsadzie. Ostatnio w mediach przewijała się plotka jakoby roboczym tytułem filmu był Shatterhand. Pisaniem skryptu zajmą sie, podobnie jak przy poprzednich częściach z Craigiem, Neal Purvis i Robert Wade. Produkcją zajmą się Barbara Broccoli oraz Michael G. Wilson. Nowy Bond w kinach od 8 listopada 2019 roku. Zdjęcia mają rozpocząć się na przełomie tego oraz przyszłego roku.

źródło: express.co.uk / ilustracja wprowadzenia: kadr z filmu Spectre

 

Wiesz, co z tym zrobić


Łukasz Kołakowski

Łukasz Kołakowski

Dziennikarz

O mnie:

Z zawodu publicysta. W redakcji Movies Room recenzuje filmy już od 2015 roku. Uwielbia produkcje Pixara, "Wesele" Smarzowskiego i Breaking Bad. Kontakt pod [email protected] Twitter: xkolek1


Więcej informacji o:

Wypowiedz się na ten temat...
Zaloguj się poprzez
albo skomentuj jako gość
Wczytywanie komentarza... The comment will be refreshed after 00:00.

Skomentuj jako pierwszy

MOVIES ROOM POLECA

Najnowsze Wiadomości

Polub nas


© 2016 MOVIESROOM.PL · Wszystkie prawa zastrzeżone · Korzystanie z serwisu jest równoznaczne z akceptacją regulaminu.