• Zaloguj się
  • Zarejestruj
  • Połącz z Facebook

 

W sieci pojawil się teaser filmu Sobibór. Jest to kręcony na Litwie rosyjski film w międzynarodowej obsadzie,  który przedstawi wydarzenia z października 1943 roku, kiedy to doszło do udanego buntu Żydów w niemieckim obozie zagłady.

W główną rolę Aleksandra Peczerskiego wciela się Konstantin Chabieński (Vremya Pervykh), który filmem zadebiutuje również jako reżyser. W kierownika obozu Karla Frenzela wciela się Christopher Lambert, któremu sławę przyniosła seria fantasy Nieśmiertelny. W zwiastunie pojawia się Michalina Olszańska, dla której jest to kolejna rola po głośnej w Rosji Matyldzie. Na zdjęciach z filmu dostrzec można również znanego z Baby Bump Kacpra Olszewskiego oraz Mikołaja Krawczyka (Misja Afganistan). Pełną galerię zdjęć możecie obejrzeć TUTAJ.

Zobacz również: Matylda - kolejny zwiastun kontrowersyjnej superprodukcji z Michaliną Olszańską

Nie będzie to pierwszy film fabularny o powstaniu w Sobiborze. W 1987 roku powstał nagrodzony Złotym Globem film telewizji CBS Ucieczka z Sobiboru, w którym wystąpili  Rutger Hauer, Alan Arkin oraz polska aktorka, Joanna Pacuła.

Premiera Sobiboru (ros. Собибор) wyznaczona została na 26 kwietnia 2018 roku.

Źródło: youtube.com / ilustracja wprowadzenia: kadr ze teasera filmu Sobibór

 

Wiesz, co z tym zrobić


Konrad Stawiński

Konrad Stawiński

Dziennikarz

O mnie:

Kinonarkoman. Fan J. Chastain, M. Wasikowskiej i kina azjatyckiego (w szczególności południowokoreańskiego). W wolnych chwilach ogląda piłkę nożną i udaje, że prowadzi bloga. Kontakt: [email protected]


Więcej informacji o:

Wypowiedz się na ten temat...
Zaloguj się poprzez
albo skomentuj jako gość
Wczytywanie komentarza... The comment will be refreshed after 00:00.

Skomentuj jako pierwszy

MOVIES ROOM POLECA

Najnowsze Wiadomości

Polub nas


© 2016 MOVIESROOM.PL · Wszystkie prawa zastrzeżone · Korzystanie z serwisu jest równoznaczne z akceptacją regulaminu.