• Zaloguj się
  • Zarejestruj
  • Połącz z Facebook

Uczyliśmy się scenopisarstwa od Aarona Sorkina, niełatwej sztuki komedii od Steve'a Martina, a teraz nauczymy się robić filmy według domowego przepisu Martina Scorsese. Legendarny reżyser, zdobywca Oscara i duchowy mentor całej współczesnej, amerykańskiej kinematografii weźmie bowiem udział w internetowym programie MasterClass. Kojarzycie? To ten od kursów online filmoznawstwa. Na oficjalnej stronie już możecie składać zapisy na to szkolenie, które składać się będzie z równych 20 lekcji. Cena? Zaledwie 90 amerykańskich dolarów. Jak za takie łakocie, to prawie bezcen. Spieszcie się zatem, gdyż kwota ta obowiązuje tylko w "zamówieniach przedpremierowych"!

Rok szkolny w internetowej uczelni MasterClass rozpocznie się już w najbliższą wiosnę... lub jeszcze zimę. Sam reżyser, choć nigdy nie unikał dzielenia się w wywiadach tajnikami swojego warsztatu, podobno dla uczestników wydarzenia przygotuje specjalne kąski. Póki co, tyle wieści musi nam starczyć, ale hej! Czyżbyście nie ufali papciowi Scorsese?

Źródło: masterclass.com / Ilustracja wprowadzenia: materiały prasowe

 

Wiesz, co z tym zrobić


Tomasz Małecki

Tomasz Małecki

Redaktor

O mnie:

Najbardziej tajemniczy członek redakcji. Nikt nie wie, w jaki sposób dorwał status redaktora współprowadzącego dział publicystyki i prawej ręki rednacza. Ciągle poszukuje granic formy. Święta czwórca: Dziga Wiertow, Fritz Lang, Luis Bunuel i Stanley Kubrick.


Więcej informacji o:

Wypowiedz się na ten temat...
Zaloguj się poprzez
albo skomentuj jako gość
Wczytywanie komentarza... The comment will be refreshed after 00:00.

Skomentuj jako pierwszy

MOVIES ROOM POLECA

Najnowsze Wiadomości

Polub nas


© 2016 MOVIESROOM.PL · Wszystkie prawa zastrzeżone · Korzystanie z serwisu jest równoznaczne z akceptacją regulaminu.