• Zaloguj się
  • Zarejestruj
  • Połącz z Facebook

Jak zapowiedziano, tak też zrobiono. Wytwórnia 20th Century Fox opublikowała pełnoprawny zwiastun filmu Więzień labiryntu: Lek na śmierć z Dylanem O'Brienem w roli głównej. Zatem nie przedłużamy. Zapraszamy was do sprawdzenia, co dla widzów przygotowano poniżej:

Zobacz również: Więzień labiryntu: Lek na śmierć - nowy materiał zza kulis!

Opis fabuły: W spektakularnym finale epickiej sagi o Więźniu labiryntu Thomas staje na czele grupy zbiegłych Streferów, którzy wyruszają z ostateczną misją. Jeśli chcą ocalić swych przyjaciół, muszą wkraść się do legendarnego Ostatniego Miasta – kontrolowanego przez DRESZCZ labiryntu, który kryje w sobie najniebezpieczniejszą z dotychczasowych pułapek. Ci, którzy wyjdą z niej żywi, poznają odpowiedzi na pytania, które Streferzy zadają sobie od chwili, gdy znaleźli się w pierwszym labiryncie. 

Obsada filmu: Dylan O’Brien, Kaya Scodelario, Thomas Brodie-Sangster, Giancarlo Espositio, Aidan Gillen, Ki Hong Lee, Barry Pepper, Will Poulter i Patricia Clarkson.

Reżyserem produkcji Więzień labiryntu: Lek na śmierć jest Wes Ball, a jego scenarzystą - T.S. Nowlin, adaptujący powieść Jamesa Dashnera. Premiera filmu zaplanowana jest na 26 stycznia 2018 roku.

Źródło: youtube.com / Ilustracja wprowadzenia - 20th Century Fox

 

Wiesz, co z tym zrobić


Dominik Karczyński

Dominik Karczyński

Stały współpracownik

O mnie:

Zagorzały gracz, fan starych filmów akcji i filmów na podstawie komiksów.


Więcej informacji o:

Wypowiedz się na ten temat...
Zaloguj się poprzez
albo skomentuj jako gość
Wczytywanie komentarza... The comment will be refreshed after 00:00.

Skomentuj jako pierwszy

MOVIES ROOM POLECA

Najnowsze Wiadomości

Polub nas


© 2016 MOVIESROOM.PL · Wszystkie prawa zastrzeżone · Korzystanie z serwisu jest równoznaczne z akceptacją regulaminu.