• Zaloguj się
  • Zarejestruj
  • Połącz z Facebook
Na pokuszenie moviesroom 1200x200

Udostępniono zwiastun thrillera science fiction The Beyond, którego producentem, scenarzystą i reżyserem jest Hasraf HaZ Dullul - doświadczony specjalista w zakresie efektów specjalnych, mający na swoim koncie m.in. pracę przy Mrocznym Rycerzu. Fabuła obrazu oparta jest na filmie krótkometrażowym Project Kronos z 2014 roku stworzonym przez Sector 99 należącego do HaZa oraz Ground Control Entertainment Scotta Glassgolda. To historia o przełomowej misji z udziałem astronautów, którzy wraz z zaawansowanym sprzętem zostali wysłani przez niedawno odkryty tunel czasoprzestrzenny zwany Pustką. W wydanym oświadczeniu przedstawiciel wytwórni Gravitas Ventures Zach Hamby tak oto określił produkcję:

Gravitas jest zachwycona, mogąc współpracować z tak utalentowanym twórcą jak HaZ Dulull, którego niezwykła intensywność i pomysłowość zostanie ukazana w debiucie filmowym. The Beyond z pewnością zauroczy fanów gatunku science fiction.

Nakręcenie i ukończenie tej produkcji trwało niemalże rok, a film dodatkowo został przygotowany w formacie Dolby Vision HDR umożliwiającym dostarczenie wysokiej jakości zdjęć przestrzeni kosmicznej. Producentami The Beyond są: Paula Crickard (Calloused Hands, Winter), Lee Murphy oraz HaZ. Obraz będzie miał swoją premierę 9 stycznia przyszłego roku m.in. na platformach Amazon, Google Play, iTunes, Vimeo, Vudu, Microsoft XBOX, YouTube, Cox Communications, Dish Communications, Suddenlin oraz Verizion Fios.

Źródło: ComingSoon.net / Ilustracja wprowadzenia: Gravitas Ventures

 

Wiesz, co z tym zrobić


Krystian Karolak

Krystian Karolak

Dziennikarz

O mnie:

Fan uniwersum Gwiezdnych wojen, miłośnik science fiction i fantasy oraz człowiek od wielu lat zafascynowany Japonią. W wolnych chwilach pisze, czyta i słucha muzyki z lat 70., 80. i 90.


Więcej informacji o:

Wypowiedz się na ten temat...
Zaloguj się poprzez
albo skomentuj jako gość
Wczytywanie komentarza... The comment will be refreshed after 00:00.

Skomentuj jako pierwszy

MOVIES ROOM POLECA

Powiązane Publikacje

Related Articles

Najnowsze Wiadomości

Polub nas


© 2016 MOVIESROOM.PL · Wszystkie prawa zastrzeżone · Korzystanie z serwisu jest równoznaczne z akceptacją regulaminu.