• Zaloguj się
  • Zarejestruj
  • Połącz z Facebook

 

Już prawie dwa lata minęły, odkąd usłyszeliśmy pierwsze informacje na temat powrotu w kolejnej części jednego z najważniejszych filmów akcji przełomu lat 80. i 90. oraz jednego z największych powodów wstydu dla ludzi tłumaczących tytuły zagranicznych filmów w Polsce, Szklanej pułapki. Die Hard: Year One, bo tak szósta odsłona serii ma się nazywać, będzie jednocześnie sequelem i prequelem. Oficjalnie również potwierdzono, ze do kultowej roli powróci Bruce Willis.

Zobacz również: Powstanie serial telewizyjny rozgrywający się w świecie Underworld!

Ze względu na formułę filmu, oprócz Willisa bedziemy mieli okazję podziwiać drugiego aktora wcielającego się w tę ikoniczną postać z czasów młodzieńczych, kiedy to robił karierę w nowojorskiej policji. Rezyser obrazu, Len Wiseman, stwierdził: casting ten jest rzeczą absolutnie kluczową, a obsadzony aktor będzie musiał wejśc w naprawdę duże buty.

fot. kadr z filmu Szklana pułapka 3

Ostatni film z serii, Szklana pułapka 5, zadebiutował w lutym 2013 roku. Nie wiadomo jeszcze, kiedy będziemy mogli oglądać następny występ Johna McClane'a na ekranie.

źródło: DigitalSpy / ilustracja wprowadzenia: kadr z filmu Szklana pułapka 2

 

 

Wiesz, co z tym zrobić


Łukasz Kołakowski

Łukasz Kołakowski

Dziennikarz

O mnie:

Z zawodu publicysta. W redakcji Movies Room recenzuje filmy już od 2015 roku. Uwielbia produkcje Pixara, "Wesele" Smarzowskiego i Breaking Bad. Kontakt pod [email protected] Twitter: xkolek1


Więcej informacji o:

Wypowiedz się na ten temat...
Zaloguj się poprzez
albo skomentuj jako gość
Wczytywanie komentarza... The comment will be refreshed after 00:00.

Skomentuj jako pierwszy

MOVIES ROOM POLECA

Najnowsze Wiadomości

Polub nas


© 2016 MOVIESROOM.PL · Wszystkie prawa zastrzeżone · Korzystanie z serwisu jest równoznaczne z akceptacją regulaminu.