• Zaloguj się
  • Zarejestruj
  • Połącz z Facebook
Na pokuszenie moviesroom 1200x200

Serial Agentka Carter został anulowany, a Peggy Carter uśmiercono w Kapitanie Ameryce: Wojnie bohaterów. To jednak nie powstrzymuje przed pojawieniem się spekulacji dotyczących wystąpienia Hayley Atwell [odtwórczyni roli przyszłej założycielki T.A.R.C.Z.Y. - przyp. autora] w jednym z nadchodzących filmów z serii Avengers. Poparciem dla tej spekulacji może być chociażby ogłoszenie o przesłuchaniu w Georgii do filmu Mary Lou, który stanowi tytuł roboczy zarówno Avengers: Infinity War, jak i Avengers 4. Poszukiwane są kobiety mogące wcielić się w inżynierów w dość krótkiej scenie. Nie doprecyzowano jednak, czego konkretnie miałaby dotyczyć sekwencja [zapewne z racji umowy poufności - przyp. autora], aczkolwiek opis wskazywałby na retrospekcje z udziałem Steve'a Rogersa lub podróż w czasie. Drugim dowodem jest pogłoska, jakoby Hayley Atwell spotkała się Louisem D'Esposito - producentem Marvela i była widziana z kropkami do motion capture na twarzy (prawdopodobnie może tu chodzić o podobny zabieg do tego, jaki miał miejsce w przypadku odmłodzenia Michaela Douglasa w Ant-Manie).

Zobacz również: Crossbones powróci do Kinowego Uniwersum Marvela?

Za reżyserię filmu Avengers: Infinity War odpowiadają bracia Anthony i Joe Russo, a za scenariusz - Christopher Markus oraz Stephen McFeely. Wśród producentów wykonawczych znajduje się Jon Favreau (Iron Man). Z tego, co wiemy, w Infinity War pojawi się aż 67 postaci z marvelowskiego uniwersum.

Avengers: Infinity War pojawią się m.in.: Robert Downey Jr. jako Tony Stark/Iron Man, Chris Evans jako Steve Rogers/Kapitan Ameryka, Chris Hemsworth jako Thor Odinson, Mark Ruffalo jako Bruce Banner/Hulk, Scarlett Johansson jako Natasha Romanoff/Czarna Wdowa, Jeremy Renner jako Clint Barton/Hawkeye, Chadwick Boseman jako T'Challa/Czarna Pantera, Paul Rudd jako Scott Lang/Ant-Man, Chris Pratt jako Peter Quill/Star-Lord, Zoe Saldana jako Gamora, Vin Diesel jako Groot, Benedict Cumberbatch jako Stephen Strange/Doktor Strange, Tom Hiddleston jako Loki Laufeyson, Samuel L. Jackson jako Nick Fury, Tom Holland jako Peter Parker/Spider-Man oraz Josh Brolin jako Thanos.

Premiera filmu odbędzie się już 4 maja 2018 roku!

Źródło: Heroic Hollywood / Ilustracja wprowadzenia: Materiały prasowe Marvela

 

Wiesz, co z tym zrobić


Krystian Karolak

Krystian Karolak

Dziennikarz

O mnie:

Fan uniwersum Gwiezdnych wojen, miłośnik science fiction i fantasy oraz człowiek od wielu lat zafascynowany Japonią. W wolnych chwilach pisze, czyta i słucha muzyki z lat 70., 80. i 90.


Więcej informacji o:

Wypowiedz się na ten temat...
Zaloguj się poprzez
albo skomentuj jako gość
Wczytywanie komentarza... The comment will be refreshed after 00:00.

MOVIES ROOM POLECA

Najnowsze Wiadomości

Polub nas


© 2016 MOVIESROOM.PL · Wszystkie prawa zastrzeżone · Korzystanie z serwisu jest równoznaczne z akceptacją regulaminu.