• Zaloguj się
  • Zarejestruj
  • Połącz z Facebook

Choć przez lata wydawało się to mało prawdopodobne, wygląda na to, że ekranizacja Uncharted powstanie szybciej niż nam się wydaje. Główną rolę mamy już obsadzoną od jakiegoś czasu, bowiem wiemy, że w Nathana Drake'a wcieli się Tom Holland. Jednak w każdej części gry Nathan w swoich podbojach korzystał z pomocy Victora Sully'ego Sullivana. Wybór aktora do tej roli, jeśli oczywiście dzisiejsze informacje się potwierdzą, może być równie dobry. Sony bowiem przymierza do roli samego Bryana Cranstona. 

Zobacz również: John McClane powraca! Bruce Willis po raz kolejny w Szklanej pułapce!

Na razie mówi się o tym, że niezapomniany Heisenberg z Breaking Bad jest na celowniku twórców filmu, którzy chcieliby, aby zagrał dużą drugoplanową rolę. Skojarzenia z Sullivanem są więc jak najbardziej na miejscu, jednak na przeszkodzie może stanąć wiek aktora. Cranston jest już bowiem po sześćdziesiątce, co byłoby wiekiem idealnym, gdyby film był kontynuacją bądź adaptacją którejś z historii przedstawionych w grach. Jak wiemy jednak, obraz Shawna Levy'ego będzie prequelem rozgrywającym się kilkanaście lat przed wydarzeniami znanymi z gier. Dlatego w kwestii Sully'ego padały nazwiska młodszych aktorów, takich jak Chris Pratt czy Jake Gyllenhaal. Może więc w Cranstonie twórcy upatrują głównego villaina produkcji, bądź jeszcze innej, tajemniczej postaci.

fot. Sony

Data premiery filmowego Uncharted nie została jeszcze ustalona.

źródło: Comicbookmovie / ilustracja wprowadzenia: kadr z filmu Operacja Argo

 

Wiesz, co z tym zrobić


Łukasz Kołakowski

Łukasz Kołakowski

Dziennikarz

O mnie:

Z zawodu publicysta. W redakcji Movies Room recenzuje filmy już od 2015 roku. Uwielbia produkcje Pixara, "Wesele" Smarzowskiego i Breaking Bad. Kontakt pod [email protected] Twitter: xkolek1


Więcej informacji o:

Wypowiedz się na ten temat...
Zaloguj się poprzez
albo skomentuj jako gość
Wczytywanie komentarza... The comment will be refreshed after 00:00.

Skomentuj jako pierwszy

MOVIES ROOM POLECA

Najnowsze Wiadomości

Polub nas


© 2016 MOVIESROOM.PL · Wszystkie prawa zastrzeżone · Korzystanie z serwisu jest równoznaczne z akceptacją regulaminu.