The Rock w trzeciej części Kingsman? Taron Egerton odpowiada

Minęło zalediwe parę dni od premiery drugiej części filmu Kingsman, a już powstają plany co do stworzenia następnego filmu sagi. Odtwórca jednej z głównych ról, Taron Egerton, zdradził w wywiadzie dla The Hollywood Reporter, że chętnie zaangażowałby Dwayne’a Johnsona do zagrania złoczyńcy w nowym filmie.

Wprawdzie postać, jaką opisał mi Matthew, to nie o końca Dwayne Johnson, ale chętnie bym go w tej roli zobaczył. Uwielbiam tego aktora i sądzę, że poradziłby sobie jako ten zły.

Doświadczenie Dwayne’a The Rock Johnsona przemawia za tym, że rzeczywiście dałby sobie radę z tym wyzwaniem. Czy jednak reżyser podejmie się zmian koncepcyjnych co do złowrogiej postaci, tak, aby pasowała do aktora? Na odpowiedź na to pytanie będziemy musieli niestety jeszcze poczekać…

dwayne johnson

Zobacz również: Spin-offy i kolejna część Kingsmana? Reżyser odpowiada!

Opis dystrybutora (kino): Kontynuacja przeboju Kingsman: Tajne służby, który zrewolucjonizował kino szpiegowskie i wprowadził na ekran agentów nowej generacji. Tym razem nasi bohaterowie stają w obliczu wyjątkowego wyzwania. Gdy ich kwatera zostaje zniszczona, a los świata zawisa na włosku, brytyjscy agenci odkrywają, że w Stanach Zjednoczonych istnieje sprzymierzona organizacja szpiegowska o równie długiej i bogatej historii. Przedstawiciele dwóch elitarnych organizacji muszą teraz zapomnieć o dzielących ich różnicach i wspólnie stawić czoło nieobliczalnemu wrogowi, który dąży do władzy nad światem. Gra idzie o wyjątkowo wysoką stawkę, ale dla Eggsy’ego nie ma niczego trudnego…

Obsada produkcji: Taron Egerton – Gary Eggsy Unwin, Julianne Moore – Poppy, Mark Strong – Merlin, Halle Berry – Ginger, Sophie Cookson – Roxy, Jeff Bridges – Dyrektor Statesman, Channing Tatum – Tajny agent Statesman i Edward Holcroft – Charlie Hesketh.

Źródło: heroichollywood / Ilustracja wprowadzenia – 20th Century Fox

 

Stały współpracownik

Fanka różnorodnej twórczości filmowej - od Lyncha, poprzez Dolana aż po Tarantino. Uwielbia festiwale filmowe, w szczególności Camerimage, który od kilku lat gości w jej rodzinnym mieście.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?