• Zaloguj się
  • Zarejestruj
  • Połącz z Facebook

 

Kolejny argument dla zwolenników tezy, iż Rosja to stan umysłu. Okazuje się, że rosyjski oddział Burger Kinga żąda, by zakazano wyświetlania w Rosji horroru To, gdyż ten ma stanowić reklamę słynnego konkurenta na M.

Filia fast-foodowego giganta wniosła skargę do Federalnego Urzędu Antymonopolowego, gdyż ich zdaniem występująca w filmie postać klauna Pennywise'a jest łudząco podobna do Ronalda McDonalda i w ten sposób stanowi reklamę konkurencyjnej marki. Rzeczniczka instytucji państwowej potwierdziła dziennikarzom The Hollywood Reporter, iż pismo wpłynęło do placówki oraz w dalszej części wypowiedzi wyraźnie dała do zrozumienia, że amerykański horror raczej problemów mieć nie będzie, a jedynie urzędnicy będą mieli dodatkową robotę, gdyż są zobligowani do zweryfikowania wyśmiewanej w lokalnych mediach społecznościowych skargi i sprawdzenia filmu pod kątem lokowania produktu. Z drugiej strony produkcja to udana, więc nie będzie to czas całkowicie dla nich stracony.

Zobacz również: TOP 10 - Najbardziej pamiętne sceny z hamburgerami

Pennywise Ronald McDonald comparisonfot. materiały prasowe

To w reżyserii A. Muschiettiego cieszy się ogromną popularnością na całym świecie i osiągnął status jednego z najbardziej kasowych horrorów w historii kina. Dało to zielone światło dla powstania kontynuacji, którą zapowiedziano niedawno na 6 września 2019 roku.

Źródło:  hollywoodreporter.com / ilustracja wprowadzenia: Warner Bros. Pictures

 

Wiesz, co z tym zrobić


Konrad Stawiński

Konrad Stawiński

Dziennikarz

O mnie:

Kinonarkoman. Fan J. Chastain, M. Wasikowskiej i kina azjatyckiego (w szczególności południowokoreańskiego). W wolnych chwilach ogląda piłkę nożną i udaje, że prowadzi bloga. Kontakt: [email protected]


Więcej informacji o:

Wypowiedz się na ten temat...
Zaloguj się poprzez
albo skomentuj jako gość
Wczytywanie komentarza... The comment will be refreshed after 00:00.

Skomentuj jako pierwszy

MOVIES ROOM POLECA

Najnowsze Wiadomości

Polub nas


© 2016 MOVIESROOM.PL · Wszystkie prawa zastrzeżone · Korzystanie z serwisu jest równoznaczne z akceptacją regulaminu.