• Zaloguj się
  • Zarejestruj
  • Połącz z Facebook

Jak widzicie ze zdjęcia w nagłówku - praca nad filmem Unicestwienie (ang. Annihilation) wre! Główną rolę zagra w nim Natalie Portman. Wcieli się ona w naukowca, Lenę, która wyrusza na eskapadę w celu dokładnych badań zagadkowego miejsca przejętego przez tajemniczą siłę. Kobieta całkowicie poświęca się poszukiwaniom, a pomagają jej członkowie niezawodnej drużyny - w rolach tych na ekranie pojawią się Jennifer Jason Leigh, Tuva Novotny, Gina Rodriguez i Tessa Thompson. Co więcej, męża głównej bohaterki zagra Oscar Isaac!

Jednak sprawcą całego zamieszania jest tu... aligator! Reżyser filmu, Alex Garland (Ex Machina), wspomniał co nieco o jego roli wśród bohaterów:

To ich pierwsze spotkanie z czymś zaskakującym. Aligator posiada cechy, których te stworzenia zwykle nie mają - to uświadamia bohaterom, w jak dziwacznym miejscu się znajdują.

Zobacz również: 5 powodów, dla których warto uczyć się w szkole filmowej!

Unicestwienie powstaje na podstawie książki, którą napisał Jeff VanderMeer. Choć powieść jest częścią trylogii, reżyser pragnie, by jego dzieło było jednak niezależne, autonomiczne. Garland zapewnia przy tym również, iż cały obraz będzie bardzo dziwny i bardzo piękny.

Premiera Unicestwienia, produkcji Paramout Pictures i Skydance, będzie miała miejsce 23 lutego 2018 roku w USA, a w Polsce - już miesiąc później (23 marca).

Źródło: ew.com / Ilustracja wprowadzenia: Peter Mountain/Entertainment Weekly

 

Wiesz, co z tym zrobić


Anna Kozłowska

Anna Kozłowska

Stały współpracownik

O mnie:

Nostalgiczne brzmienia, francuskie kino lat 60. oraz tony książek - to wszystko!


Więcej informacji o:

Wypowiedz się na ten temat...
Zaloguj się poprzez
albo skomentuj jako gość
Wczytywanie komentarza... The comment will be refreshed after 00:00.

Skomentuj jako pierwszy

MOVIES ROOM POLECA

Najnowsze Wiadomości

Polub nas


© 2016 MOVIESROOM.PL · Wszystkie prawa zastrzeżone · Korzystanie z serwisu jest równoznaczne z akceptacją regulaminu.