John Boyega w zbroi i z Jaegerem na plakacie Pacific Rim: Uprising!

Wytwórnie Legendary Pictures i Universal Pictures udostępniły pierwszy plakat Pacific Rim: Uprising z Johnem Boyegą i nowym Jaegerem, zwanym Gipsy Avenger. Materiał postanowił udostępnić na swoim Twitterze odtwórca głównej roli w filmie [złośliwości nie odmówił sobie także Mark Hamill, który zostawił pod postem Boyegi stosowny komentarz  – przyp. autora]. W przyszłym tygodniu ma pojawić się z kolei pełny zwiastun widowiska.


Zobacz również: Pacific Rim: Uprising – mamy pierwszy opis fabuły! Poznajcie charakterystyki nowych Jaegerów!

Opis: Minęły lata od Bitwy o Wielki Rów, oceany wciąż istnieją, jednak są niespokojne. Dzięki zwycięstwu odniesionemu przy Wielkim Rowie program Jeager ewoluował w najpotężniejszy, globalny system obronny w historii ludzkości. PPDC rekturuje najlepszych i najzdolniejszych kadetów, aby stali się następnym pokoleniem bohaterów. Kdy Kaiju powrócą, my będziemy gotowi.

Obsada produkcji składa się z następujących osób: John Boyega, Scott Eastwood, Cailee Spaeny, Jing Tian, Wesley Wong, Lily Ji, Chen Zitong, Lan Yingying, Qian Yongchen i Zhang Jin. Ponadto w małych rolach zobaczymy również Xiao Yanga i Kima Jeong-Hoona.

Reżyserem Pacific Rim: Uprising jest Steven S. DeKnight (Daredevil). Film oparty został na uniwersum stworzonym przez Guillermo del Toro i Travisa Beachama w 2013 roku, kiedy to swoją premierę miał Pacific Rim.

Pacific Rim: Uprising zadebiutuje w kinach 23 lutego 2018 roku.

Źródło: ComingSoon.net / Ilustracja wprowadzenia: Materiały prasowe Legendary Pictures

Dziennikarz

Fan uniwersum Gwiezdnych wojen, miłośnik science fiction i fantasy oraz człowiek od wielu lat zafascynowany Japonią. W wolnych chwilach pisze, czyta i słucha muzyki z lat 70., 80. i 90.

Więcej informacji o
,

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?