• Zaloguj się
  • Zarejestruj
  • Połącz z Facebook

 

Produkcja thrillera Mary o nadprzyrodzonych siłach trwa i z biegiem czasu dowiadujemy się coraz więcej o obsadzie filmu. Okazuje się, że do Gary'ego Oldmana dołączy Emily Mortimer i - znany ze swojego niedawnego występu w To - Owen Teague.

Oldman i Mortimer zagrają parę zmagającą się z problemami finansowymi. Ich pomysłem na przetrwanie okazuje się zakup łodzi, z nadzieją na rozkręcenie biznesu czarterowego. Jednak - jak to w paranormalnych thrillerach bywa - łódź skrywa mroczne sekrety ujawniane, gdy znajdzie się na otwartej wodzie...

Zobacz także: Scorsese i DiCaprio wznawiają prace nad biografią Theodore'a Roosevelta!

Reżyserem będzie Michael Goi, który sprawdził się już na małym ekranie przy pracy nad serialem American Horror Story. Autorem scenariusza jest Anthony Jaswinski. Mimo że do premiery Mary jeszcze bardzo dużo czasu, wymienionych aktorów możemy śledzić w innych produckajch. Oldman pojawi się w Darkest Hour w styczniu 2018 roku, Emily Mortimer zobaczymy w filmie Mary Poppins Returns w grudniu przyszłego roku, a Owena Teague w epizodzie serialu Black Mirror - Arkangel.

Źródło: empireonline.com / Ilustracja wstępu: Variety

 

 

Wiesz, co z tym zrobić


Kasia Gołębiewska

Kasia Gołębiewska

Stały współpracownik

O mnie:

Fanka różnorodnej twórczości filmowej - od Lyncha, poprzez Dolana aż po Tarantino. Uwielbia festiwale filmowe, w szczególności Camerimage, który od kilku lat gości w jej rodzinnym mieście.


Więcej informacji o:

Wypowiedz się na ten temat...
Zaloguj się poprzez
albo skomentuj jako gość
Wczytywanie komentarza... The comment will be refreshed after 00:00.

Skomentuj jako pierwszy

MOVIES ROOM POLECA

Najnowsze Wiadomości

Polub nas


© 2016 MOVIESROOM.PL · Wszystkie prawa zastrzeżone · Korzystanie z serwisu jest równoznaczne z akceptacją regulaminu.