• Zaloguj się
  • Zarejestruj
  • Połącz z Facebook

W wywiadzie dla portalu Collider, udzielonego przy okazji promocji filmu LEGO® NINJAGO: FILM, Olivia Munn wypowiedziała się na temat powrotu granej przez siebie postaci zwanej Psylocke do X-Men: Dark Phoenix. Zgodnie z tym, co wyjawiła aktorka, produkcja może okazać się znacznie większa, niż się wcześniej spodziewaliśmy:

Nie wiem, co wolno mi powiedzieć. Powinnam być mało precyzyjna. To moja odpowiedź. Jestem w tym okropna. Ten film wydaje się być jakby dwuczęściowy. To więcej, niż wolno mi powiedzieć. Nie wiem, czemu ludzie muszą być tacy tajemniczy.

Munn wspomniała również o tym, jak wygląda współpraca ze scenarzystą i producentem Simonem Kinbergiem, dla którego X-Men: Dark Phoenix jest także debiutem reżyserskim:

Uwielbiam Simona Kinberga. Jest wizjonerem. Mamy ze sobą bliskie relacje. W zasadzie, ilekroć pracuje się nad określonym projektem, przy którym spędza się dużo czasu i jest się blisko, staje się to doskonałą okazją do stworzenia wspaniałej produkcji oraz zdobycia dużego doświadczenia. Simon z pewnością zachwyci. Wykonuje niesamowitą pracę przy tym projekcie. Gdy zjawiłam się, przedstawił mi propozycję zagrania Psylocke. Nie znałam go wcześniej, ale wszyscy się żżyli i zaczęli spędzać wspólnie czas. Super! Niedawno zakończyłam też zdjęcia do filmu Josha Duhamela (The Buddy Games) w Kanadzie. Napisał on scenariusz, stanął za kamerą tego obrazu oraz wystąpił w nim. Co więcej, jest to również jego debiut jako scenarzysta i reżyser. Dużo jego kolegów pojawiło się w tej produkcji i było to bardzo ciekawe doświadczenie. Nigdy nie pracowałam przy filmie, który został zrealizowany z pasji twórcy. To ciekawe, ponieważ widzi się, gdy reżyser i jednocześnie scenarzysta angażuje się w swój projekt. W takiej sytuacji wszyscy dają z siebie wszystko. Praca z Simonem, jako reżyserem, wygląda podobnie. Fajnie, gdy wszyscy dają z siebie trochę więcej.

Zobacz również: Jessica Chastain potwierdza rolę złoczyńcy w X-Men: Dark Phoenix!

Simon Kinberg, reżyser widowiska, został współproducentem filmu, zaraz obok Hutcha Parkera i Laurena Schuler Donnera. Na ekran powrócą gwiazdy z poprzednich części, takie jak Michael Fassbender, James McAvoy, Jennifer Lawrence, Nicholas HoultTye Sheridan, Kodi Smit McPhee i Alexandra Shipp. Lamar Johnson (The Next Step) dołączy do obsady w tajemniczej roli, a Evan Peters powróci jako Quicksilver. Kinberg potwierdził również, że akcja filmu rozegra się dzisięć lat po wydarzeniach z Apokalipsy.  

Premiera filmu planowana jest na 2 listopada 2018 roku. W międzyczasie pojawią się jeszcze inne produkcje ze świata X-Men, a mianowicie Deadpool 2 i X-Men: The New Mutants.

Źródło: Heroic Hollywood / Ilustracja wprowadzenia: Materiały prasowe Marvela

 

Wiesz, co z tym zrobić


Krystian Karolak

Krystian Karolak

Dziennikarz

O mnie:

Fan uniwersum Gwiezdnych wojen, miłośnik science fiction i fantasy oraz człowiek od wielu lat zafascynowany Japonią. W wolnych chwilach pisze, czyta i słucha muzyki z lat 70., 80. i 90.


Więcej informacji o:

Wypowiedz się na ten temat...
Zaloguj się poprzez
albo skomentuj jako gość
Wczytywanie komentarza... The comment will be refreshed after 00:00.

Skomentuj jako pierwszy

MOVIES ROOM POLECA

Najnowsze Wiadomości

Polub nas


© 2016 MOVIESROOM.PL · Wszystkie prawa zastrzeżone · Korzystanie z serwisu jest równoznaczne z akceptacją regulaminu.