• Zaloguj się
  • Zarejestruj
  • Połącz z Facebook

Będący powodem wielu batalii film o ostatniej królowej hellenistycznego Egiptu, Kleopatrze, wraca na właściwe tory. Denis Villeneuve, twórca Labiryntu, Sicario, Nowego Początku oraz mającej premierę za tydzień kontynuacji Łowcy Androidów, negocjuje umowe ze studiem Sony w celu objęcia reżyserskiego stanowiska projektu. 

Fot. mat. prasowe

Zobacz również: Blade Runner 2049 arcydziełem? Są pierwsze opinie!

Film oparty będzie na bestsellerze Stacy Shiff o tytule Kleopatra, która kreuje wizerunek władczyni Egiptu na przebiegłą negocjatorkę oraz potężną kobietę, która w swoim krótkim życiu znacząco wpłynęła na bieg historii. Scenarzystą filmu jest David Scarpa (Dzień, w którym zatrzymała się Ziemia), a produkcją zajmą się Amy Pascal oraz Scott Rudin. Od 2014 roku z Kleopatrą wiązano kilku świetnych reżyserów, między innymi Anga Lee, Davida Finchera, czy nawet Jamesa Camerona. Po świetnym Labiryncie oraz Sicario Villeneuve wydaje się odpowiedni na to stanowisko. Swoimi ostatnimi dokonaniami pokazał, że niestraszne mu są również wysokobudżetowe produkcje. Już 6 października na ekrany trafi Blade Runner 2049 i, według pierwszych opinii, film może okazać się nie lada arcydziełem. 

Źródło: THR / Ilustracja wprowadzenia: mat. prasowe

 

Wiesz, co z tym zrobić


Dominik Dudek

Dominik Dudek

Redaktor

O mnie:

Zagorzały fan Tarantino, Scorsese i Inárritu. Poza tym uwielbia dobrego rocka lat 70-tych i 80-tych. Sam również próbuje swoich sił jako wokalista.


Więcej informacji o:

Wypowiedz się na ten temat...
Zaloguj się poprzez
albo skomentuj jako gość
Wczytywanie komentarza... The comment will be refreshed after 00:00.

Skomentuj jako pierwszy

MOVIES ROOM POLECA

Najnowsze Wiadomości

Polub nas


© 2016 MOVIESROOM.PL · Wszystkie prawa zastrzeżone · Korzystanie z serwisu jest równoznaczne z akceptacją regulaminu.