• Zaloguj się
  • Zarejestruj
  • Połącz z Facebook

 

Powstały już dwa filmy przedstawiające historię płatnego zabójcy, Johna Wicka, a ich sukces sprawił, że planowana jest trzecia. I o ile można być pewnym, że główna rola trafi znów do Keanu Reevesa, to reszta obsady filmu nie jest jeszcze ustalona. Odtwórca tytułowej roli w rozmowie z magazynem People przyznał, że w kolejnym filmie chętnie zagrałby z... Tildą Swinton.

Zobacz również: Znamy datę premiery trzeciej części Johna Wicka!

Biorąc pod uwagę doświadczenie aktorki i jej charakterystyczność - John Wick 3 tylko by na jej angażu skorzystał. Gdyby Switnon rzeczywiście pojawiła się u boku Reevesa, a film trafiłby do kin w 2019 roku, to byłoby to ich pierwsze spotkanie na planie od 14 lat. W międzyczasie kompletowana jest reszta obsady filmu. Mówi się o powrocie Laurence'a Fishburna, który dotychczas pojawił się w drugiej części. Na swój angaż wciąż czeka także Samuel L. Jackson.

tilda swintonFot. Lars Ingebrigtsen

Oficjalny opis dystrybutora Johna Wicka 2: Legendarny superzabójca, John Wick, znów musi porzucić spokojną emeryturę. Jego dawny wspólnik potrzebuje pomocy w walce z podziemną organizacją włoskich zabójców. Związany ślubami krwi John nie może odmówić. A to znaczy, że znów będzie się działo. Pojawienie się na włoskiej ziemi Johna Wicka będzie dla mafii jak wybuch Wezuwiusza. Krew poleje się niczym lawa, a najwięksi twardziele będą błagać o litość. W tej grze John Wick znów przeniesie nas o poziom wyżej.

Za kamerą kontynuacji stanął reżyser pierwowzoru, czyli Chad Stahelski, który zrobił wszystko, co w jego mocy, aby bezbłędnie uchwycić mordercze tango zmęczonego życiem byłego kryminalisty, którego przeciwnikiem tym razem jest postać odegrana przez Commona. Warto tutaj dodać, że nad dalszymi przygodami Johna Wicka ponownie czuwał Derek Kolstad na stanowisku scenarzysty projektu.

Premiera filmu John Wick 2 w polskich kinach odbyła się 10 lutego!

Źródło: screenrant.com / Ilustracja wprowadzenia: Lionsgate

 

Wiesz, co z tym zrobić


Kasia Gołębiewska

Kasia Gołębiewska

Stały współpracownik

O mnie:

Fanka różnorodnej twórczości filmowej - od Lyncha, poprzez Dolana aż po Tarantino. Uwielbia festiwale filmowe, w szczególności Camerimage, który od kilku lat gości w jej rodzinnym mieście.


Więcej informacji o:

Wypowiedz się na ten temat...
Zaloguj się poprzez
albo skomentuj jako gość
Wczytywanie komentarza... The comment will be refreshed after 00:00.
  • Ten komentarz jest nie opublikowany
    Filmówka · 6 miesięcy temu
    "W międzyczasie kompletowana jest reszta obsady filmu. Mówi się o powrocie Laurence'a Fishburna, który dotychczas pojawił się w obydwóch częściach."
    - Pani Kasiu nie przypominam sobie, aby Laurence Fishburne pojawił się w pierwszej części Johna Wicka! Pozdrawiam.

MOVIES ROOM POLECA

Najnowsze Wiadomości

Polub nas


© 2016 MOVIESROOM.PL · Wszystkie prawa zastrzeżone · Korzystanie z serwisu jest równoznaczne z akceptacją regulaminu.