• Zaloguj się
  • Zarejestruj
  • Połącz z Facebook
Na pokuszenie moviesroom 1200x200

Mimo że wciąż niewiele wiemy o szczegółach produkcji Venom, co jakiś czas pojawiają się nowe informacje. Dzisiaj ogłoszono, że do obsady dołącza Michelle Williams (Mój tydzień z Marilyn, Manchester by the Sea). Będzie ona partnerowała Tomowi Hardy'emu, którego angaż do Venom był już wcześniej potwierdzony.

venomFot. Materiały prasowe

Zobacz również: Venom - produkcja filmu opóźniona

Venom po raz pierwszy pojawił się w 1984 roku w komiksie Marvela pt. The Amazing Spider-Man #252 jako pozaziemska forma życia będąca kostiumem Spider-Mana. Dopiero po kilku latach stworzenie opuściło Petera Parkera i przeniosło się na fotografa, Eddiego Brocka, dając początek Venomowi. Od tamtej pory postać pojawiała się w wielu formach i posiadała licznych "gospodarzy". Jeśli chodzi o duży ekran, to Venoma mogliśmy zobaczyć w Spider-Manie 3 w reżyserii Sama Raimiego. Wtedy wcielił się w niego Topher Grace. Od 2007 rou krążyły plotki dotyczące produkcji poświęconej wyłącznie tej postaci, jednak wszelkie próby wcielenia w życie tego pomysłu spełzły na niczym. Jeszcze w 2013 roku reżyserem tego obrazu miał być Alex Kurtzman, lecz obecnie w żadnym razie nie jest on związany z realizowanym projektem.

Venom zostanie wyreżyserowany przez Rubena Fleishera (Zombieland), a w głównej roli ujrzymy Toma Hardy'ego. Premiera obrazu została zaplanowana na 5 października 2018 roku.

Źródło: cominsoon.net / Ilustracja wprowadzenia: kadr z filmu Manchester by the Sea

 

Wiesz, co z tym zrobić


Kasia Gołębiewska

Kasia Gołębiewska

Stały współpracownik

O mnie:

Fanka różnorodnej twórczości filmowej - od Lyncha, poprzez Dolana aż po Tarantino. Uwielbia festiwale filmowe, w szczególności Camerimage, który od kilku lat gości w jej rodzinnym mieście.


Więcej informacji o:

Wypowiedz się na ten temat...
Zaloguj się poprzez
albo skomentuj jako gość
Wczytywanie komentarza... The comment will be refreshed after 00:00.

Skomentuj jako pierwszy

MOVIES ROOM POLECA

Najnowsze Wiadomości

Polub nas


© 2016 MOVIESROOM.PL · Wszystkie prawa zastrzeżone · Korzystanie z serwisu jest równoznaczne z akceptacją regulaminu.