the old guard background Advertisement

Michelle Williams dołącza do obsady Venoma!

Mimo że wciąż niewiele wiemy o szczegółach produkcji Venom, co jakiś czas pojawiają się nowe informacje. Dzisiaj ogłoszono, że do obsady dołącza Michelle Williams (Mój tydzień z Marilyn, Manchester by the Sea). Będzie ona partnerowała Tomowi Hardy’emu, którego angaż do Venom był już wcześniej potwierdzony.

venom

Zobacz również: Venom – produkcja filmu opóźniona

Venom po raz pierwszy pojawił się w 1984 roku w komiksie Marvela pt. The Amazing Spider-Man #252 jako pozaziemska forma życia będąca kostiumem Spider-Mana. Dopiero po kilku latach stworzenie opuściło Petera Parkera i przeniosło się na fotografa, Eddiego Brocka, dając początek Venomowi. Od tamtej pory postać pojawiała się w wielu formach i posiadała licznych „gospodarzy”. Jeśli chodzi o duży ekran, to Venoma mogliśmy zobaczyć w Spider-Manie 3 w reżyserii Sama Raimiego. Wtedy wcielił się w niego Topher Grace. Od 2007 rou krążyły plotki dotyczące produkcji poświęconej wyłącznie tej postaci, jednak wszelkie próby wcielenia w życie tego pomysłu spełzły na niczym. Jeszcze w 2013 roku reżyserem tego obrazu miał być Alex Kurtzman, lecz obecnie w żadnym razie nie jest on związany z realizowanym projektem.

Venom zostanie wyreżyserowany przez Rubena Fleishera (Zombieland), a w głównej roli ujrzymy Toma Hardy’ego. Premiera obrazu została zaplanowana na 5 października 2018 roku.

Źródło: cominsoon.net / Ilustracja wprowadzenia: kadr z filmu Manchester by the Sea

Stały współpracownik

Fanka różnorodnej twórczości filmowej - od Lyncha, poprzez Dolana aż po Tarantino. Uwielbia festiwale filmowe, w szczególności Camerimage, który od kilku lat gości w jej rodzinnym mieście.

Więcej informacji o
,

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?