• Zaloguj się
  • Zarejestruj
  • Połącz z Facebook

Zgodnie z wczorajszymi zapowiedziami, w sieci pojawił się drugi zwiastun filmu Czas Mroku. Jego głównym bohaterem jest premier Wielkiej Brytanii, Winston Churchill, w którego brawurowo wciela się Gary Oldman. Czy w końcu dzięki tej kreacji uda mu się zdobyć Oscara w kategorii najlepszy aktor pierwszoplanowy? Wiele na to wskazuje, a kto jak kto, ale Oldman zasługuje na niego od dawna.

Akcja filmu osadzona jest w 1940 roku, gdy Churchill zostaje premierem Wielkiej Brytanii. Już w pierwszych dniach swoich rządów Winston zostaje wrzucony na głęboką wodę, gdyż musi poradzić sobie z zagrożeniem, jakie niesie II wojna światowa.

Oprócz Gary'ego Oldmana w filmie pojawią się również: Lily James w roli sekretarki Churchilla (Downton Abbey), Ben Mendelsohn - Król Jerzy VI (Łotr1. Gwizdne wojny - historie) i Kristin Scott Thomas - żona Churchilla (Tylko Bóg wybacza). Reżyserem filmu jest Joe Wright (Anna Karenina), a scenariusz przygotował Anthony McCarten (Teoria wszystkiego). Premiera filmu odbędzie się 22 listopada 2017 roku.

Źródło: comingsoon.net / Ilustracja wprowadzenia: materiały prasowe

 

Wiesz, co z tym zrobić


Dominik Dudek

Dominik Dudek

Redaktor

O mnie:

W kinie szuka pozycji, który przebije Pulp Fiction, w telewizji - Breaking Bad oraz Rodzinę Soprano, w świecie gier - serię Bioshock. Kontakt: [email protected]


Więcej informacji o:

Wypowiedz się na ten temat...
Zaloguj się poprzez
albo skomentuj jako gość
Wczytywanie komentarza... The comment will be refreshed after 00:00.

Skomentuj jako pierwszy

MOVIES ROOM POLECA

Najnowsze Wiadomości

Polub nas


© 2016 MOVIESROOM.PL · Wszystkie prawa zastrzeżone · Korzystanie z serwisu jest równoznaczne z akceptacją regulaminu.