• Zaloguj się
  • Zarejestruj
  • Połącz z Facebook

Portal Deadline przekazał informację, że nad drugą częścią Księcia w Nowym Jorku będą pracowali Jonathan Levine (Wiecznie żywy) oraz Kenya Barris (Czarno to widzę). Ostatni z wymienionych mężczyzn przepisze skrypt, który wcześniej przygotowali Barry Blaustein i David Sheffield. Producentem sequela będzie Kevin Misher. Najprawdopodobniej powróci także Eddie Murphy, lecz ta kwestia nie została jeszcze do końca ustalona.

Zobacz również: Czwarta część Gliniarza z Beverly Hills z Hardy'm i Tatumem?

Książę w Nowym Jorku w reżyserii Johna Landisa to historia bogatego i rozpieszczonego księcia Akeema (Eddie Murphy), który wraz ze swoim nieodłącznym towarzyszem, Semmim (Arsenio Hall), postanawia przenieść się do Queens w Nowym Jorku w poszukiwaniu narzeczonej. W tym celu udaje przeciętnego obywatela, nie chcąc zwracać na siebie uwagi i jednocześnie pragnąc poznać kobietę, która pokocha go za to, jaki jest. Bohater w końcu zdobywa pracę, nowych przyjaciół, ale także i wrogów oraz ściąga na siebie mnóstwo problemów. W pozostałych rolach mogliśmy zobaczyć m.in. Jamesa Earla Jonesa, Shari Headley oraz Johna Amosa. 

Źródło: Deadline, The Hollywood Reporter / Ilustracja wprowadzenia: Materiały prasowe Paramount Pictures

 

Wiesz, co z tym zrobić


Krystian Karolak

Krystian Karolak

Dziennikarz

O mnie:

Fan uniwersum Gwiezdnych wojen, miłośnik science fiction i fantasy oraz człowiek od wielu lat zafascynowany Japonią. W wolnych chwilach pisze, czyta i słucha muzyki z lat 70., 80. i 90.


Więcej informacji o:

Wypowiedz się na ten temat...
Zaloguj się poprzez
albo skomentuj jako gość
Wczytywanie komentarza... The comment will be refreshed after 00:00.

Skomentuj jako pierwszy

MOVIES ROOM POLECA

Najnowsze Wiadomości

Polub nas


© 2016 MOVIESROOM.PL · Wszystkie prawa zastrzeżone · Korzystanie z serwisu jest równoznaczne z akceptacją regulaminu.