• Zaloguj się
  • Zarejestruj
  • Połącz z Facebook

Portal Deadline dowiedział się, że powstanie remake filmu Hokus Pokus z 1993 roku, który zostanie wyprodukowany przez Disney Channel i Davida Krichnera, dzięki któremu powstał pierwowzór. Skrypt ma przygotować Scarlett Lacey (The Royals). Kenny Ortega - reżyser Hokus Pokus, High School Musical i Następców - nie będzie zaangażowany w pracę nad nowym projektem. Przedstawiciele Disney'a, jak dotąd, nie wypowiedzieli się na ten temat. Mick Garris (scenarzysta oryginalnego obrazu) w rozmowie z Forbesem stwierdził, że słyszał o szansach na powstanie remake'u telewizyjnego oraz prawdopodobnym udziale oryginalnej obsady filmowej:

Jeśli nie zrobią tego, to sądzę, że popełnią wielki błąd, ponieważ wszystkie trzy [mowa tu o Bette Midler, Kathy Najime i Sarze Jessice Parker - przyp. autora] są niezwykle przekonującymi, silnymi oraz znakomitymi aktorkami. Poza tym, któż mógłby zagrać te postacie?

Fani od dłuższego czasu domagali się sequela filmu Hokus Pokus. Dwa lata temu aktorka Bette Midler rozwiała jednak wszelkie nadzieje, pisząc na swoim profilu na Facebooku, że jeśli chodzi o pomysł stworzenia kontynuacji tej produkcji, to od niej mogą jedynie usłyszeć kategoryczne nie. Hokus Pokus to historia nastolatka imieniem Max, który przypadkowo wskrzesza siostry Sanderson (grane przez Bette Midler, Kathy Najimę i Sarę Jessikę Parker) będące czarownicami z XVII wieku. Z pomocą młodszej siostry i nieśmiertelnego chłopca przemienionego w kota bohater będzie zmuszony złamać rzucone przed wiekami zaklęcie i pozbyć się złych kobiet.

Źródło: Entertainment Weekly / Ilustracja wprowadzenia: Materiały prasowe Walta Disney'a

 

Wiesz, co z tym zrobić


Krystian Karolak

Krystian Karolak

Dziennikarz

O mnie:

Fan uniwersum Gwiezdnych wojen, miłośnik science fiction i fantasy oraz człowiek od wielu lat zafascynowany Japonią. W wolnych chwilach pisze, czyta i słucha muzyki z lat 70., 80. i 90.


Więcej informacji o:

Wypowiedz się na ten temat...
Zaloguj się poprzez
albo skomentuj jako gość
Wczytywanie komentarza... The comment will be refreshed after 00:00.

Skomentuj jako pierwszy

MOVIES ROOM POLECA

Najnowsze Wiadomości

Polub nas


© 2016 MOVIESROOM.PL · Wszystkie prawa zastrzeżone · Korzystanie z serwisu jest równoznaczne z akceptacją regulaminu.