Liga sprawiedliwosci

Ostatni Jedi najdłuższym z dotychczas wyprodukowanych epizodów Gwiezdnych wojen?

Europejski kinooperator Cineworld umieścił wcześniej na swojej stronie informację o Gwiezdnych wojen: Ostatnim Jedi, który miałby trwać 150 minut, czyli dwie i pół godziny. Choć wzmianka została już usunięta, to portal Star Wars Underworld dotarł do zaktualizowanych danych w aplikacjach Fandango i AMC Theatres potwierdzających owe doniesienie. Dotychczas najdłuższym epizodem był Atak klonów (142 minuty), natomiast najkrótszym okazała się Nowa nadzieja (121 minut). W czołówce znalazł się także siódmy epizod zatytułowany Przebudzenie Mocy z czasem trwania wynoszącym 135 minut.

IMG 6425

IMG 6426

Zobacz również: Etap postprodukcji Ostatniego Jedi zakończony!

Na premierę Gwiezdnych wojen: Ostatniego Jedi musimy czekać do 14 grudnia 2017. Reżyserią i scenariuszem zajmie się Rian Johnson (Looper: Pętla czasu). Oficjalne szczegóły fabuły nie są jeszcze znane. Wiadomo jednak, że w kolejnej części ponownie zobaczymy: Marka Hamilla, Carrie Fisher, Adama Drivera, Daisy Ridley, Johna Boyegę, Lupitę Nyong’o, Oscara Isaaca, Domhnalla Gleesona, Anthony’ego Danielsa, Gwendoline Christie oraz Andy’ego Serkisa. Do obsady dołączyli także: Benicio Del Toro, Laura Dern oraz Kelly Marie Tran.

Źródło: WhatCulture, Star Wars Underworld / Ilustracja wprowadzenia: Materiały prasowe Lucasfilm

Dziennikarz

Fan uniwersum Gwiezdnych wojen, miłośnik science fiction i fantasy oraz człowiek od wielu lat zafascynowany Japonią. W wolnych chwilach pisze, czyta i słucha muzyki z lat 70., 80. i 90.

Więcej informacji o

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Zarejestruj się, jeśli nie masz konta