Liga sprawiedliwosci

Święta coraz bliżej z oficjalnym zwiastunem filmu Listy do M. 3!

Do Świąt Bożego Narodzenia jeszcze trochę czasu, a już dziś w sieci opublikowany został oficjalny zwiastun świątecznej komedii pt. Listy do M. 3. Zapowiedź możecie obejrzeć poniżej:

Zobacz również: Cicha noc – zobacz pełny zwiastun filmu bożonarodzeniowego z Dawidem Ogrodnikiem

Opis fabuły: Bohaterowie przeboju kinowego Listy do M. i Listy do M. 2 powracają! Listy do M. 3 to komedia romantyczno-świąteczna, której akcja dzieje się w dniu Wigilii Świąt Bożego Narodzenia. Film opowie historię kilku osób, którym w jeden magiczny dzień przydarzają się wyjątkowe chwile. Bohaterowie przekonają się o potędze miłości, rodziny, wybaczenia i wiary w to, że ten niezwykły świąteczny czas pełen jest niespodzianek.

Obsada filmu: Tomasz Karolak, Agnieszka Dygant, Piotr Adamczyk, Borys Szyc, Magdalena Różczka, Wojciech Malajkat, Iza Kuna, Andrzej Grabowski, Mateusz Winek, Filip Pławiak, Katarzyna Zawadzka, Marcin Kwaśny, Zbigniew Zamachowski, Weronika Wachowska, Danuta Stenka, Stanisława Celińska , Grażyna Szapołowska, Agnieszka Wagner, Julia Wróblewska, Anna Matysiak, Nikodem Rozbicki, Bartosz Obuchowicz, Hanna Śleszyńska, Krzysztof Kowalewski, Kamil Szeptycki.

Reżyserem filmu jest Tomasz Konecki, autorem zdjęć – Marian Prokop. Produkcja powstaje na podstawie scenariusza Marcina Baczyńskiego i Mariusza Kuczewskiego. 

Premiera filmu Listy do M. 3 zaplanowana jest na 10 listopada 2017.

Źródło: facebook.com / ilustracja wprowadzenia: Materiał prasowy – Kino Świat

Stały współpracownik

Zagorzały gracz, fan starych filmów akcji i filmów na podstawie komiksów.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Zarejestruj się, jeśli nie masz konta