Liga sprawiedliwosci

Helen Mirren i Donald Sutherland w zwiastunie dramatu The Leisure Seeker

W sieci zadebiutował pierwszy zwiastun poruszającego dramatu z Helen Mirren i Donaldem Sutherlandem pt. The Leisure Seeker. Produkcja jest ekranizacją powieści autorstwa Michaela Zadooriana, która w Polsce ukazała się pod tytułem Powrót na Route 66. Opowiada historię starszego małżeństwa, które wyrusza w niezaplanowaną podróż, aby odwiedzić dom Ernesta Hemingwaya, mieszczącego się w Key West, w stanie Floryda. Podróż jest jednocześnie ucieczką od dorosłych, nadopiekuńczych dzieci i lekarzy. John (Sutherland) cierpi na alzheimera, a jego żona, Ella (Mirren), chora na raka, postanawia wykorzystać wspólny czas, jaki im pozostał, na próbach przypomnienia swojemu mężowi, jakim kiedyś był człowiekiem. Trailer znajdziecie poniżej.

Zobacz również: #Venezia74 – dzień 5: The Leisure Seeker, Powiernik królowej, Michael Jacksons Thriller 3D

Reżyserem filmu jest Paolo Virzi (Zwariować ze szczęścia). Scenariusz sporządzili: Stephen Amidon, Francesca Archibugi, Virzi oraz Francesco Piccolo.

Produkcja zadebiutuje w amerykańskich kinach 19 stycznia 2018 roku. Polska data premiery to 25 maja.

Źródło: ew.com / Ilustracja wprowadzenia: materiały prasowe

Redaktor

Miłośniczka kina nowej przygody, komedii i filmów gangsterskich. Zakochana w miłosnej trylogii Linklatera, La La Land, Ostatnim Mohikaninie, Szklanej pułapce i Drive. Najlepsze seriale? Przyjaciele, Młody Papież, The Wire, Buffy.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Zarejestruj się, jeśli nie masz konta