• Zaloguj się
  • Zarejestruj
  • Połącz z Facebook

Marcin Dorociński zamieścił na swoim profilu w serwisie Facebook oficjalne zdjęcie z planu filmu Hurricane. Na fotografii zobaczyć można polskiego aktora oraz Iwana Rheona, któremu światową sławę przyniosła rola Ramsaya Boltona w Grze o Tron.

 

#hurricane #zumbach #urbanowicz @_iwanrheon #dywizjon303 #squadron303 #firstofficialphoto

Opublikowany przez Marcin Dorociński na 29 września 2017

Hurricane to brytyjska produkcja prezentująca losy polskich pilotów z Dywizjonu 303 w czasie lotniczej Bitwy o Anglię, podczas której byli najskuteczniejszą aliancką jednostką myśliwską. Na stronie Kaleidoscope Film Distributor, odpowiedzialnego za światową dystrybucję, film opisywany jest jako "wzruszająca, prawdziwa historia polskich pilotów uczestniczących w Bitwie o Anglię i walczących o własny kraj na obczyźnie". Marcin Dorociński wcieli się w postać dowódcy Witolda Urbanowicza. W Hurricane wystąpi również syn Mela GIbsona, Milo Gibson, który wcieli się w pułkownika J. Kenta oraz Krystoff Hadek i Stefanie Martini. Za reżyserię odpowiada David Blair.

Premiera Hurricane przewidziana jest na drugi kwartał 2018 roku. W listopadzie 2018 roku w kinach pojawi się również polski film Dywizjon 303 z Maciejem Zakościelnym i Piotrem Adamczykiem w rolach głównych.

Źródło:facebook/MarcinDorociński; kaleidoscopefilmdistribution.com / ilustracja wprowadzenia: kolaż zdjęć HBO

 

Wiesz, co z tym zrobić


Konrad Stawiński

Konrad Stawiński

Dziennikarz

O mnie:

Kinonarkoman. Fan J. Chastain, M. Wasikowskiej i kina azjatyckiego (w szczególności południowokoreańskiego). W wolnych chwilach ogląda piłkę nożną i udaje, że prowadzi bloga. Kontakt: [email protected]


Więcej informacji o:

Wypowiedz się na ten temat...
Zaloguj się poprzez
albo skomentuj jako gość
Wczytywanie komentarza... The comment will be refreshed after 00:00.

MOVIES ROOM POLECA

Najnowsze Wiadomości

Polub nas


© 2016 MOVIESROOM.PL · Wszystkie prawa zastrzeżone · Korzystanie z serwisu jest równoznaczne z akceptacją regulaminu.