• Zaloguj się
  • Zarejestruj
  • Połącz z Facebook

Jeśli nie macie pomysłu, co oglądać wieczorem? Podpowiadamy, bo mamy kilka ciekawych propozycji, a jakby tego było mało, to dokładamy także propozycję z oferty Netflixa. 

Igrzyska śmierci: Kosogłos I (2014)

20:05 TVP 2

Sensacyjny, USA, 118 min

Reżyseria: Francis Lawrence

Obsada: Jennifer Lawrence, Josh Hutcherson, Liam Hemsworth

Opis dystrybutora: Katniss Everdeen, która położyła kres Głodowym Igrzyskom, trafia do Dystryktu 13. Musi objąć kierownictwo rodzącej się tam rebelii. Zgadza się pełnić rolę Kosogłosa - symbolu buntu przeciwko władzy.


 Yuma (2012)

21:15 TVP KULTURA

Dramat kryminalny, Polska, 113 min

Reżyseria: Piotr Mularuk

Obsada: Jakub Gierszał, Katarzyna Figura, Jakub Kamieński

Opis dystrybutora: Przełom lat 80. i 90. Zyga mieszka w Brzegach, na granicy Polski i Niemiec. Za namową ciotki zaczyna jumać, czyli kraść luksusowe towary w Niemczech i sprzedawać je w Polsce.


 Planetarium (2016)

20:10 HBO

Sensacyjny, Francja, 105 min

Reżyseria: Rebecca Zlotowski

Obsada: Natalie Protman, Emmanuel Salinger, Lily-Rose Depp

Opis dystrybutora: Piękne i tajemnicze siostry Laura (Natalie Portman) i Kate (Lily-Rose Depp) posiadają nadprzyrodzone zdolności i potrafią komunikować się z duchami. Na zakończenie swojego tournée po Europie ruszają do Paryża, gdzie spotykają pewnego charyzmatycznego producenta filmowego (Emmanuel Salinger). Laura i Kate odkryją przed nim klimatyczny świat pełen magii i zmysłowości. I nieodwracalnie zmienią jego życie.


300 (2006)

21:35 TVN FABUŁA

Dramat historyczny, USA, 117 min

Reżyseria: Zack Snyder 

Obsada: Gerard Butler, Dominic West, Lena Headey

Opis dystrybutora: W 480 roku p.n.e. król perski, Kserkses, wkracza do Grecji. Prowadzi ze sobą 100 tysięcy zbrojnych. Król Leonidas i trzystu Spartan wyruszają do wąwozu Termopile, by stawić czoła armii perskiej.


 Wilk z Wall Street (2013)

NETFLIX

Biograficzny, komedia kryminalna, USA, 179 min

Reżyseria: Martin scorsese

Obsada: Lonardo DiCaprio, Jonah Hill, Margot Robbie

Opis dystrybutora: Jeden z największych reżyserów naszych czasów, laureat Oscara Martin Scorsese przedstawia prawdziwą historię jednego z najbardziej kontrowersyjnych bohaterów Wall Street.

Jordan Belfort był złotym dzieckiem świata amerykańskich finansów. Szybki i oszałamiający sukces przyniósł mu fortunę, władzę i poczucie bezkarności. Pokusy czaiły się wszędzie, a Belfort lubił im ulegać i robił to w wielkim stylu. Najpiękniejsze kobiety. Najdroższe jachty. Najbardziej wyszukane narkotyki. Szalona impreza bez cienia poczucia odpowiedzialności. A w ślad za tym nieuniknione błędy i pragnienie jeszcze większego bogactwa. Korupcja, naginanie prawa i malwersacje podatkowe – w tym także Belfort okazał się mistrzem.

Zrealizowana z rozmachem i poczuciem humoru, urzekająca blichtrem, a jednak gorzka opowieść o człowieku, który zawsze chciał więcej, a dostał to na co zasłużył.

 

Wiesz, co z tym zrobić


Karol Riebandt

Karol Riebandt

Stały współpracownik

O mnie:

Człowiek, który ma milion pomysłów na minutę. Od najmłodszych lat fan mrocznego rycerza Gotham, a po godzinach, kiedy Batsygnał nie świeci nad miastem czyta, pisze i stara się zmienić świat w ciekawsze miejsce.


Więcej informacji o:

Wypowiedz się na ten temat...
Zaloguj się poprzez
albo skomentuj jako gość
Wczytywanie komentarza... The comment will be refreshed after 00:00.

Skomentuj jako pierwszy

MOVIES ROOM POLECA

Najnowsze Wiadomości

Polub nas


© 2016 MOVIESROOM.PL · Wszystkie prawa zastrzeżone · Korzystanie z serwisu jest równoznaczne z akceptacją regulaminu.