• Zaloguj się
  • Zarejestruj
  • Połącz z Facebook

 

29 września do amerykańskich kin oraz serwisów VOD trafił horror Don't Sleep, w którym wystęują Cary Elwes (Piła, Robin Hood - Faceci w rajtuzach), Drea de Matteo (Rodzina Soprano), Alex Rocco (Ojciec Chrzestny), Dominic Sherwood (Shadowhunters) i Charlbi Dean Kriek (Wyścig śmierci 3)Jego reżyserem jest Rick Bieber, producent Linii życia z 1990 roku, której remake trafił na ekrany tego samego dnia.

Don't Sleep przedstawia historię Shawn i Zacha, zakochanej pary, która wprowadza się do nowego domu. Z biegiem czasu zaczyna dochodzić do dziwnych wydarzeń, które wydobędą zapomniane przez Zacha wydarzenia z dzieciństwa.

Zobacz również: Krucyfiks - zwiastun horroru twórców Obecności i Frontieres

Przed obejrzeniem zwiastuna ostrzegamy, że wygląda to bardzo ubogo, a wrażenia potwierdzają amerykańscy recenzenci, których średnia ocen wystawiona filmowi w serwisie Metacritic wynosi 26/100.

Źródło: youtube.com / ilustracja wprowadzenia: MiNDS i CiNEMA, LLC

 

Wiesz, co z tym zrobić


Konrad Stawiński

Konrad Stawiński

Dziennikarz

O mnie:

Kinonarkoman. Fan J. Chastain, M. Wasikowskiej i kina azjatyckiego (w szczególności południowokoreańskiego). W wolnych chwilach ogląda piłkę nożną i udaje, że prowadzi bloga. Kontakt: [email protected]


Więcej informacji o:

Wypowiedz się na ten temat...
Zaloguj się poprzez
albo skomentuj jako gość
Wczytywanie komentarza... The comment will be refreshed after 00:00.

Skomentuj jako pierwszy

MOVIES ROOM POLECA

Najnowsze Wiadomości

Polub nas


© 2016 MOVIESROOM.PL · Wszystkie prawa zastrzeżone · Korzystanie z serwisu jest równoznaczne z akceptacją regulaminu.