• Zaloguj się
  • Zarejestruj
  • Połącz z Facebook

Znany z trylogii Kac Vegas oraz podkłądający głos Rocketowi w Strażnikach Galaktyki Bradley Cooper ma szansę wcielić się w legendę - byłego szefa World Wrestling Entertainment, Vincenta McMahona, w filmie zatytułowanym Pandemonium. Biografia produkowana jest przez WWE Studios oraz TriStar. Owe studia poszukują do tej roli rozpoznawalnego aktora z Hollywood. Biorąc jednak pod uwagę napięty kalendarz Coopera, nie jest pewne, czy zdecyduje się w filmie zagrać. Obecnie podpisane ma umowy do filmów Deeper, Atlantic Wall, Avengers: Infinity War oraz swojego reżyserskiego debiutu - A Star Is Born.

fot. mat. prasowe

McMahon z całą pewnością nie należy do osób, które cieszą się zbyt ogromną sympatią widzów WWE i z racji tego, że on sam jest jednym z producentów filmu, o rzetelności biograficznej raczej nie będzie mowy. Obraz zapewne posłuży bardziej jako fabularyzowana reklama udawanych bijatyk tak wielce uwielbianych przez Amerykanów, niż biografia sama w sobie, a Cooper w obsadzie miałby zapewne pomóc w zachęceniu ludzi do zakupienia biletu na seans Pandemonium. Reżyserią produkcji zajmą się John Requa oraz Glen Ficarra, którzy pracowali razem już na planie Kocha, lubi, szanuje, Focus, Whisky Tango Foxtrot oraz serialu This is Us. Pandemonium zapewne pomoże im przetrzeć nowe szlaki filmowej kariery, ale czy przez to nie zabłądzą, tego nie wiemy.

Źródło: screenrant.com / Ilustracja wprowadzenia: mat. prasowe

 

Wiesz, co z tym zrobić


Dominik Dudek

Dominik Dudek

Redaktor

O mnie:

Zagorzały fan Tarantino, Scorsese i Inárritu. Poza tym uwielbia dobrego rocka lat 70-tych i 80-tych. Sam również próbuje swoich sił jako wokalista.


Więcej informacji o:

Wypowiedz się na ten temat...
Zaloguj się poprzez
albo skomentuj jako gość
Wczytywanie komentarza... The comment will be refreshed after 00:00.

Skomentuj jako pierwszy

MOVIES ROOM POLECA

Najnowsze Wiadomości

Polub nas


© 2016 MOVIESROOM.PL · Wszystkie prawa zastrzeżone · Korzystanie z serwisu jest równoznaczne z akceptacją regulaminu.