Liga sprawiedliwosci

Bradley Cooper zagra legendę wrestlingu?

Znany z trylogii Kac Vegas oraz podkłądający głos Rocketowi w Strażnikach Galaktyki Bradley Cooper ma szansę wcielić się w legendę – byłego szefa World Wrestling Entertainment, Vincenta McMahona, w filmie zatytułowanym Pandemonium. Biografia produkowana jest przez WWE Studios oraz TriStar. Owe studia poszukują do tej roli rozpoznawalnego aktora z Hollywood. Biorąc jednak pod uwagę napięty kalendarz Coopera, nie jest pewne, czy zdecyduje się w filmie zagrać. Obecnie podpisane ma umowy do filmów Deeper, Atlantic Wall, Avengers: Infinity War oraz swojego reżyserskiego debiutu – A Star Is Born.

McMahon z całą pewnością nie należy do osób, które cieszą się zbyt ogromną sympatią widzów WWE i z racji tego, że on sam jest jednym z producentów filmu, o rzetelności biograficznej raczej nie będzie mowy. Obraz zapewne posłuży bardziej jako fabularyzowana reklama udawanych bijatyk tak wielce uwielbianych przez Amerykanów, niż biografia sama w sobie, a Cooper w obsadzie miałby zapewne pomóc w zachęceniu ludzi do zakupienia biletu na seans Pandemonium. Reżyserią produkcji zajmą się John Requa oraz Glen Ficarra, którzy pracowali razem już na planie Kocha, lubi, szanuje, Focus, Whisky Tango Foxtrot oraz serialu This is Us. Pandemonium zapewne pomoże im przetrzeć nowe szlaki filmowej kariery, ale czy przez to nie zabłądzą, tego nie wiemy.

Źródło: screenrant.com / Ilustracja wprowadzenia: mat. prasowe

Redaktor

W kinie szuka pozycji, która przebije Pulp Fiction, w telewizji - Breaking Bad oraz Rodzinę Soprano, w świecie gier - serie Bioshock oraz God of War.
Kontakt: [email protected]

Więcej informacji o
, ,

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Zarejestruj się, jeśli nie masz konta