• Zaloguj się
  • Zarejestruj
  • Połącz z Facebook

 

Być może już widzieliście, a przy okazji również szeroko uśmiechnęliście się do ekranu komputera, oglądając przeznaczony jedynie dla dorosłych zwiastun nowego jak najbardziej krwawego dzieła Takashi Miike, a mowa tutaj o produkcji zatytułowanej Blade Of The Immortal! Tym razem mamy dla was kolejny trailer tego nieziemsko zapowiadającego się widowiska, jak również jego świetny plakat. Zapraszamy do oglądania!

Zobacz również: Powstanie Lucy 2! Kontunuacja Valeriana i Miasta Tysiąca Planet pod znakiem zapytania!

Takuya Kimura występuje w obrazie jako samurai Manji, którego przeszłość naznaczona jest krwią zarówno niewinnych ofiar, jak i podłych szumowin. Współcześnie doświadczony wojownik prowadzi przestępcze życie w feudalnej Japonii. Po tym, jak bohater został dotknięty specyficzną klątwą narzucającą na niego obowiązek zgładzenia pożądanej ilości złych ludzi, zanim ten będzie mógł spokojnie odejść do zaświatów, Manji spotyka na swojej drodze młodą dziewczynę (Hana Sugisaki). Ta nakłania samuraja do zostania jej oddanym ochroniarzem. Przyrzekając dziewczynie wierność, lojalność, bezpieczeństwo i zemstę, niepokonany wojownik rusza w ślad za grupą zuchwałych zabójców, którzy wyrżnęli rodzinę jego nowej pracodawczyni.

blade of the immortalFot.: CJ Entertainment; materiały prasowe

Powstała na podstawie mangi Hiroako Samura dzięki Tetsuya Oishi produkcja skupi się na ukazaniu wszelakich możliwych sposobów uszkodzenia człowieka za pomocą mieczy oraz innych wymyślnych broni białych. Zatem kończyny będą tutaj licznie odcinane, a niektóre z nich, w kilku przypadkach, dosłownie odrosną na prawowitym im miejscu.

Najpierw omawiane widowisko zadebiutuje na Festiwalu Filmowym w Londynie, co odbędzie się 8 października, a następnie trafi do kin na całym świecie. Stanie się to 8 grudnia.

Źródło: EMPIRE / Ilustracja wprowadzenia - CJ Entertainment

 

Wiesz, co z tym zrobić


Bartosz Kęprowski

Bartosz Kęprowski

Redaktor

O mnie:

Redaktor prowadzący działu: Z ostatniej chwili. Miłośnik kina akcji lat 80., produkcji młodzieżowych oraz wysokobudżetowych filmów przygodowych, fantasy i science-fiction. Widz szczególnym podziwem darzący oldskulowe animacje, a także pełne magii i wdzięku obrazy Disneya. Poza tym meloman i zwolennik gier komputerowych - fan Tomb Raidera i urody panny Lary Croft - który ukończył Politechnikę Gdańską i z wykształcenia jest specjalistą w dziedzinie szeroko pojętej chemii. Poza tym osoba publikującą na wielu portalach, którymi są: Filmweb.pl, Altao.pl i CdAction.pl.


Więcej informacji o:

Wypowiedz się na ten temat...
Zaloguj się poprzez
albo skomentuj jako gość
Wczytywanie komentarza... The comment will be refreshed after 00:00.

Skomentuj jako pierwszy

MOVIES ROOM POLECA

Najnowsze Wiadomości

Polub nas


© 2016 MOVIESROOM.PL · Wszystkie prawa zastrzeżone · Korzystanie z serwisu jest równoznaczne z akceptacją regulaminu.