Kristen Stewart w reboocie Aniołków Charliego?

Minęło już parę lat, odkąd pojawiły się ostatnie informacje na temat potencjalnego remake’u Aniołków Charliego w reżyserii Elizabeth Banks. Był to koncept realizowany z błogosławieństwem wytwórni Sony. Wydawało się, iż projekt ostatecznie upadnie, jednak niedawno podano, że produkcja otrzymała przybliżoną datę premiery, która została ustawiona na rok 2019, a wśród pierwszych nazwisk nominowanych do castingowych wyborów pojawiła się sama Kristen Stewart.

643410 1.1

Zobacz również: Bradley Cooper zagra legendę wrestlingu?

Na liście znajduje się również Lupita Nyong’o – wiadomością tą podzielił się z kinomanami portal Variety. Jednakże należy tutaj pamiętać, iż cały projekt znajduje się w bardzo wcześniej fazie, w związku z czym nie ma na razie żadnych podpisanych kontraktów. Stewart byłaby tutaj dość zaskakującym wyborem, ponieważ od czasu pamiętnej Sagi: Zmierzch oraz Królewny Śnieżki i Łowcy nie pojawiła się w żadnym blockbusterze. Mimo to aktorka jest częścią obsady głośnego i wysoce wyczekiwanego thrillera Underwater, tak więc wszystko wydaje się możliwe.

Banks uważnie rozgląda się za swoimi aniołkami, pragnąc kolejny raz oprzeć się na pomyśle zawartym w kultowym telewizyjnym show znanym z lat. 70. i 80. Będziemy mieć zatem trójkę prywatnych detektywów, którzy mierzą się z dość trudnymi sprawami. Podobno produkcja powinna pojawić się w Stanach Zjednoczonych już 7 czerwca.

Źródło: EMPIRE / Ilustracja wprowadzenia – The Bridge Finance Company

Redaktor

Redaktor prowadzący działu: Z ostatniej chwili. Miłośnik kina akcji lat 80., produkcji młodzieżowych oraz wysokobudżetowych filmów przygodowych, fantasy i science-fiction. Widz szczególnym podziwem darzący oldskulowe animacje, a także pełne magii i wdzięku obrazy Disneya. Poza tym meloman i zwolennik gier komputerowych - fan Tomb Raidera i urody panny Lary Croft - który ukończył Politechnikę Gdańską i z wykształcenia jest specjalistą w dziedzinie szeroko pojętej chemii. Poza tym osoba publikującą na wielu portalach, którymi są: Filmweb.pl, Altao.pl i CdAction.pl.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?