Liga sprawiedliwosci

Paul Thomas Anderson i HAIM nakręcili kolejny teledysk! Zobacz efekt!

To już oficjalna wiadomość – indiepopowy damski tercet HAIM został stałym współpracownikiem Paula Thomasa Andersona. Reżyser, który na swoim koncie posiada takie szeroko uznane produkcje jak Boogie Nights czy Magnolia, nakręcił bowiem z siostrami już cztery teledyski oraz jeden film krótkometrażowy. Ten najnowszy wideoklip zadebiutował dopiero w dniu dzisiejszym i już bije kolejne szczeble wyświetleń. To, co prawda, nie Despasito, ani nawet Gangam Style, ale w końcu indie to indie!

https://www.youtube.com/watch?v=4NJYWgb6dQM

Zobacz również: Paul Thomas Anderson i HAIM nakręcili wspólny film!

Przed powyższym Little of Your Love, popularny PTA współpracował z artystkami przy sesji nagraniowej do albumu Something to Tell You i za każdym razem wykazywał się nienagannym warsztatem realizacyjnym. Spójrzcie tylko na te ruchy kamery, na tę precyzję tracking shotów, na przyczynowo-skutkową ciągłość mastershota. To jest PTA w szycie formy. A gdybyście tęsknili za typowo filmowymi doświadczeniami amerykańskiego reżysera, to ten pracuje obecnie nad wciąż nienazwanym projektem, który jednocześnie zwieńczy karierę Daniela Day-Lewisa. Zagraniczne źródła mówią, że będzie nim jednak ten tzw. Phantom Thread, ale co one tam wiedzieć mogą… W każdym razie – czekamy!

Źródło: Youtube / Ilustracja wprowadzenia: materiały prasowe

Redaktor

Najbardziej tajemniczy członek redakcji. Nikt nie wie, w jaki sposób dorwał status redaktora współprowadzącego dział publicystyki i prawej ręki rednacza. Ciągle poszukuje granic formy. Święta czwórca: Dziga Wiertow, Fritz Lang, Luis Bunuel i Stanley Kubrick.

Więcej informacji o

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Zarejestruj się, jeśli nie masz konta