• Zaloguj się
  • Zarejestruj
  • Połącz z Facebook

Choć Guillermo Del Toro raczej niechętnie powinien wypowiadać się o kolejnych podchodach pod reboot JEGO filmowego Hellboya, to jest pewna rzecz, która w nowej wersji mu się podoba. A jest nią - o dziwo - sam aktor użyczający twarzy rogatemu pomiotowi piekieł, David Harbour. W wywiadzie dla portalu Screen Geek reżyser przyznał, że ten wybór castingowy był wyborem dobrym i choć prywatnie nie miał z Harbourem do czynienia, to aprobuje jego wstępną prezencję:

Podoba mi się. Nie jestem zaangażowany w produkcję rebootu i nie znam go osobiście, ale życzę mu szczęścia. Spoko z niego koleś.

ron perlman hellboy 995201 1280x0Fot. kadr z filmu Hellboy / Ron Perlman to to nie jest...

No. Pozamiatane. Więc teraz niech nikt nie waży się tego filmu zaprzepaścić, rozumiemy się? Skoro sam Del Toro udziela błogosławieństwa... Już ostrzymy sobie ząbki na kolejne informacje z produkcji nowego Hellboya, który wstępną datę premiery zaklepał sobie na 11 stycznia 2019 roku.

Źródło: screengeek.com / Ilustracja wprowadzenia: materiały prasowe

 

Wiesz, co z tym zrobić


Tomasz Małecki

Tomasz Małecki

Redaktor

O mnie:

Najbardziej tajemniczy członek redakcji. Nikt nie wie, w jaki sposób dorwał status redaktora współprowadzącego dział publicystyki i prawej ręki rednacza. Ciągle poszukuje granic formy. Święta czwórca: Dziga Wiertow, Fritz Lang, Luis Bunuel i Stanley Kubrick.


Więcej informacji o:

Wypowiedz się na ten temat...
Zaloguj się poprzez
albo skomentuj jako gość
Wczytywanie komentarza... The comment will be refreshed after 00:00.

Skomentuj jako pierwszy

MOVIES ROOM POLECA

Najnowsze Wiadomości

Polub nas


© 2016 MOVIESROOM.PL · Wszystkie prawa zastrzeżone · Korzystanie z serwisu jest równoznaczne z akceptacją regulaminu.