Liga sprawiedliwosci

Guillermo Del Toro aprobuje nowego Hellboya!

Choć Guillermo Del Toro raczej niechętnie powinien wypowiadać się o kolejnych podchodach pod reboot JEGO filmowego Hellboya, to jest pewna rzecz, która w nowej wersji mu się podoba. A jest nią – o dziwo – sam aktor użyczający twarzy rogatemu pomiotowi piekieł, David Harbour. W wywiadzie dla portalu Screen Geek reżyser przyznał, że ten wybór castingowy był wyborem dobrym i choć prywatnie nie miał z Harbourem do czynienia, to aprobuje jego wstępną prezencję:

Podoba mi się. Nie jestem zaangażowany w produkcję rebootu i nie znam go osobiście, ale życzę mu szczęścia. Spoko z niego koleś.

ron perlman hellboy 995201 1280x0

No. Pozamiatane. Więc teraz niech nikt nie waży się tego filmu zaprzepaścić, rozumiemy się? Skoro sam Del Toro udziela błogosławieństwa… Już ostrzymy sobie ząbki na kolejne informacje z produkcji nowego Hellboya, który wstępną datę premiery zaklepał sobie na 11 stycznia 2019 roku.

Źródło: screengeek.com / Ilustracja wprowadzenia: materiały prasowe

Redaktor

Najbardziej tajemniczy członek redakcji. Nikt nie wie, w jaki sposób dorwał status redaktora współprowadzącego dział publicystyki i prawej ręki rednacza. Ciągle poszukuje granic formy. Święta czwórca: Dziga Wiertow, Fritz Lang, Luis Bunuel i Stanley Kubrick.

Więcej informacji o

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Zarejestruj się, jeśli nie masz konta