• Zaloguj się
  • Zarejestruj
  • Połącz z Facebook

 

Portal Deadline donosi, że kolejny film o detektwie Shafcie - wcześniej znany jako Son of Shaft - będzie współfinansowany przez platformę Netflix, która - w zamian za prawa do międzynarodowej dystrybucji - pokryje połowę budżetu mającego wynosić 30 mln dolarów. Najprawdopodobniej produkcja trafiłaby najpierw do kin w Stanach Zjednoczonych, natomiast dwa tygodnie później pojawiłaby się na platformie streamingowej w pozostałych krajach. W przypadku cyfrowej dystrybucji, film ma być dostępny trzy miesiące po premierze kinowej na amerykańskim Netflixie oraz nośnikach Blu-ray/DVD.

Jesse T. Usher (Dzień Niepodległości: Odrodzenie) ma wcielić się w agenta FBI i syna detektywa z poprzedniej odsłony. Shafta po raz kolejny zagra Samuel L. Jackson. Obaj mężczyźni będą musieli połączyć siły oraz zmierzyć się z nową sprawą kryminalną. W filmie ma także pojawić się Richard Roundtree, który wystąpi w roli wujka Shafta.

Zobacz również: Samuel L. Jackson powróci w kontynuacji Shafta! Kto zagra jego syna?

Reżyserią filmu zajmie się Tim Story, który ma w swoim portfolio na przykład dwie części Fantastycznej Czwórki z 2005 i 2007 roku. Scenariusz zostanie zaś napisany przez Kenyę Barris (Czarno to widzę). Produkcja ma rozpocząć się w grudniu.

Źródło: ComingSoon.net / Ilustracja wprowadzenia: Materiały prasowe Paramount Pictures

 

Wiesz, co z tym zrobić


Krystian Karolak

Krystian Karolak

Dziennikarz

O mnie:

Fan uniwersum Gwiezdnych wojen, miłośnik science fiction i fantasy oraz człowiek od wielu lat zafascynowany Japonią. W wolnych chwilach pisze, czyta i słucha muzyki z lat 70., 80. i 90.


Więcej informacji o:

Wypowiedz się na ten temat...
Zaloguj się poprzez
albo skomentuj jako gość
Wczytywanie komentarza... The comment will be refreshed after 00:00.

Skomentuj jako pierwszy

MOVIES ROOM POLECA

Najnowsze Wiadomości

Polub nas


© 2016 MOVIESROOM.PL · Wszystkie prawa zastrzeżone · Korzystanie z serwisu jest równoznaczne z akceptacją regulaminu.