• Zaloguj się
  • Zarejestruj
  • Połącz z Facebook

Kilka miesiecy temu informowaliśmy, że zmarły przed tygodniem w wieku 91 lat założyciel marki Playboy, Hugh Hefner, doczeka się własnej filmowej biografii. Reżyserem produkcji ma być Brett Ratner, twórca Herkulesa, a dzisiaj poznaliśmy odtwórcę głównej roli. Jest nim Jared Leto, którego chyba nie trzeba tutaj nikomu przedstawiać. 

Jared jest moim starym znajomym. Kiedy usłyszał, że mam prawa do historii Hefa, powiedział że chce go zagrać i go zrozumieć. Uważam więc, że Jared z pewnością podoła wyzwaniu. Jest przecież jednym z najlepszych współczesnych aktorów. 

hefnerFot. mat. prasowe

Plany na nakręcenie filmu trwały od 2007 roku, kiedy w Hefnera miał się wcielić Robert Downey Jr. Studio Imagine Entertainment straciło jednak później prawa do historii Hugh i w 2013 roku miał powstać kolejny projekt z reżyserem Polowania na druhny, Davidem Dobkinem, oraz producentem Jerrym Weintraubem za sterami. Po śmierci tego drugiego prawa wróciły do Ratnera. Biografia przedstawi historię magnata, który w 1953 roku ufundował czasopismo Playboy, co przerodziło się potem w prawdziwe męskie imperium pełne pięknych, roznegliżowanych kobiet. Czy Leto okaże się godny zagrania takiej legendy? Co o tym myślicie?

Źródło: comingsoon.net / Ilustracja wprowadzenia: mat. prasowe

 

Wiesz, co z tym zrobić


Dominik Dudek

Dominik Dudek

Redaktor

O mnie:

Zagorzały fan Tarantino, Scorsese i Inárritu. Poza tym uwielbia dobrego rocka lat 70-tych i 80-tych. Sam również próbuje swoich sił jako wokalista.


Więcej informacji o:

Wypowiedz się na ten temat...
Zaloguj się poprzez
albo skomentuj jako gość
Wczytywanie komentarza... The comment will be refreshed after 00:00.

Skomentuj jako pierwszy

MOVIES ROOM POLECA

Najnowsze Wiadomości

Polub nas


© 2016 MOVIESROOM.PL · Wszystkie prawa zastrzeżone · Korzystanie z serwisu jest równoznaczne z akceptacją regulaminu.