• Zaloguj się
  • Zarejestruj
  • Połącz z Facebook

Do najnowszego gangsterskiego filmu Martina Scorsese, The Irishman, dołącza kolejna aktorka. Jest nią Anna Paquin, gwiazda serialu HBO pt. Czysta Krew oraz zdobywczyni Oscara za drugoplanową rolę żeńską w filmie Fortepian. Wcieli się ona w córkę tytułowego Irishmana, granego przez Roberta De Niro, o imieniu Peggy. Jej bohaterka pogardza ściężką, jaką obrał sobie jej ojciec za młodu, a jedyne, co teraz do niego czuje, to nienawiść.  

Poza wspomnianymi wyżej aktorami, w filmie wystąpią również Al Pacino jako Jimmy Hoffa (będzie to pierwsza współpraca byłego Ojca Chrzestnego ze Scorsese), Harvey Keitel jako boss Angelo Bruno, Joe Pesci jako Russel Buffalino oraz znany z Zakazanego Imperium Bobby Cannavale jako Crazy Joe Gallo oraz Jack Huston w nieokreślonej jeszcze roli. 

Fot. mat. prasowe / HBO

Scenariusz napisze Steve Zaillian (Gangi Nowego JorkuLista Schindlera). Skrypt oparty jest na powieści Słyszałem, że malujesz domy Charlesa Brandta i opowiada historię Franka Irishmana Sheerana, weterana II wojny światowej, który oprócz prowadzenia kolorowego życia jako wysoki rangą oficer Międzynarodowego Bractwa Dostawców, parał się zorganizowaną przestępczością. 

Za światową dystrybucję filmu odpowiedzialny będzie Netflix, który nabył prawa do The Irishman po tym, jak poprzednie studio (STX ENTERTAINMENT) przestraszyło się ogromnych kosztów związanych z ekranową technologią "odmładzania" aktorów. Netflixowi jednak takie wydatki nie są straszne i wolną ręką wyłożył na stół ponad 100 milionów dolarów. Liczymy więc, iż inwestycja się opłaci! Niedawno ruszyły Zdjęcia do filmu The Irishman ruszyły we wrześniu w Nowym Jorku i mają potrwać do grudnia. 

Źródło: deadline.com  / Ilustracja wprowadzenia: materiały prasowe

 

Wiesz, co z tym zrobić


Dominik Dudek

Dominik Dudek

Redaktor

O mnie:

W kinie szuka pozycji, która przebije Pulp Fiction, w telewizji - Breaking Bad oraz Rodzinę Soprano, w świecie gier - serie Bioshock oraz God of War. Kontakt: [email protected]


Więcej informacji o:

Wypowiedz się na ten temat...
Zaloguj się poprzez
albo skomentuj jako gość
Wczytywanie komentarza... The comment will be refreshed after 00:00.

Skomentuj jako pierwszy

MOVIES ROOM POLECA

Najnowsze Wiadomości

Polub nas


© 2016 MOVIESROOM.PL · Wszystkie prawa zastrzeżone · Korzystanie z serwisu jest równoznaczne z akceptacją regulaminu.