Judy Greer dołączy do obsady rebootu znanego horroru Halloween?

Aktorka Judy Greer (Jurrasic World, Ant-man) będzie rozmawiać z twórcami rebootu Halloween o swoim udziale w produkcji. Już wiemy, że w filmie na pewno zobaczymy Jamie Lee Curtis (Scream Queens, Halloween, Halloween – 20 lat później), która ponownie wcieli się w postać Laurie Stroode, by finalnie skonfrontować się ze zbiegłym zamaskowanym mordercą z produkcji Halloween. Greer ma podobno zagrać córkę Laurie, Karen Strode. Praca nad filmem najprawdopodobniej rozpocznie się w tym miesiącu w Karolinie Południowej.

 halloween1

Zobacz również: Kathy Bates i Justin Theroux w obsadzie On the Basis of Sex!

John Carpenter powróci jako producent (we wcześniejszych latach był reżyserem) i konsultant do spraw dotyczących projektu. Gordon Green wyreżyseruje film ze scenariuszem napisanym przez niego i Danny’ego McBride. Uniwersal Pictures zajmie się dystrybucją. Obecnie podaje się, że reboot trafi na wielki ekran 19 października 2018 roku.

Źródło: heroichollywood.com / Ilustracja wprowadzenia: Amy Sussman

Stały współpracownik

Wielka fanka muzyki alternatywnej, jak i tej spokojniejszej. Wychowana na horrorach i książkach o słynnym Harrym Potterze. Najbardziej na świecie uwielbia Sherlocka Holmesa i Kapitana Amerykę. W wolnym czasie ogląda (lub czyta) produkcje typowo fantastyczne lub popija herbatkę z Bilbo Bagginsem w jego przytulnej norce.

Więcej informacji o
,

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?