• Zaloguj się
  • Zarejestruj
  • Połącz z Facebook
Na pokuszenie moviesroom 1200x200

Wytwórnia StudioCanal opublikowała nowy zwiastun filmu familijnego zatytułowanego Paddington 2. Ponadto do sieci wpadła też kolejne grafika promująca ową produkcję. Wspomniane powyżej materiały znajdziecie poniżej.

Zobacz również: Optimus Prime powróci w spin-offie Transformersów poświęconym Bumblebee?

Opis dystrybutora (kino): Tym razem rezolutny niedźwiadek o nienagannych manierach i skłonności do wpadania w tarapaty trafi w złe towarzystwo. Pomyłkowo osadzony w areszcie wśród zepsutych do szpiku kości typów spod ciemnej gwiazdy, naiwny Paddington zrobi wszystko, by sprowadzić ich na dobrą drogę. A że siłę przekonywania ma wielką, rzecz może się udać. Każdy przecież chętnie przyjmie pomocną łapę, nawet jeśli jest nieco lepka od marmolady. Szczególnie jeśli futrzasty zada swe fundamentalne pytanie: Misia w sercu nie masz?! 

Reżyserem familijnego show jest Paul King, który nakręcił obraz na podstawie scenariusza własnego autorstwa, sporządzonego z pomocą Simona Farnaby'ego. Gwiazdami omawianej kontynuacji są: Hugh Bonneville, Sally Hawkins, Julie Walters, Jim Broadbent, Peter Capaldi, Madeleine Harris, Samuel Joslin, Hugh Grant, Brendan Gleeson, a także Ben Whishaw (podkłada głos za Paddingtona) i Imelda Staunton (podkłada głos za ciocię Lucy).

Paddington został oparty na międzynarodowej bestsellerowej serii uwielbianej przez tysiące dzieci na całym globie. Książki są dziełem brytyjskiego autora - Michaela Bonda. Seria sprzedała się w ponad 35 milionach egzemplarzy na całym świecie, a także została przetłumaczona na przeszło 40 języków.

Paddington 2 pojawi się w polskich kinach już 29 grudnia 2017 roku, co czyni go idealnym bożonarodzeniowym prezentem dla dziecka - warto rozważyć taką opcję, z pewnością wasze pociechy nie będą zawiedzione!

dlm2tzpwaaepmuz jpg largeFot. StudioCanal

Źródło: ComingSoon.net / Ilustracja wprowadzenia -  StudioCanal

 

Wiesz, co z tym zrobić


Bartosz Kęprowski

Bartosz Kęprowski

Redaktor

O mnie:

Redaktor prowadzący działu: Z ostatniej chwili. Miłośnik kina akcji lat 80., produkcji młodzieżowych oraz wysokobudżetowych filmów przygodowych, fantasy i science-fiction. Widz szczególnym podziwem darzący oldskulowe animacje, a także pełne magii i wdzięku obrazy Disneya. Poza tym meloman i zwolennik gier komputerowych - fan Tomb Raidera i urody panny Lary Croft - który ukończył Politechnikę Gdańską i z wykształcenia jest specjalistą w dziedzinie szeroko pojętej chemii. Poza tym osoba publikującą na wielu portalach, którymi są: Filmweb.pl, Altao.pl i CdAction.pl.


Więcej informacji o:

Wypowiedz się na ten temat...
Zaloguj się poprzez
albo skomentuj jako gość
Wczytywanie komentarza... The comment will be refreshed after 00:00.

Skomentuj jako pierwszy

MOVIES ROOM POLECA

Najnowsze Wiadomości

Polub nas


© 2016 MOVIESROOM.PL · Wszystkie prawa zastrzeżone · Korzystanie z serwisu jest równoznaczne z akceptacją regulaminu.