• Zaloguj się
  • Zarejestruj
  • Połącz z Facebook

Kate Winslet, którą niebawem widzowie będą mogli podziwiać w filmie Pomiędzy nami góry, ponownie połączy siły z reżyserem Jamesem Cameronem (para spotkała się wcześniej na planie Titanica) podczas realizacji kontynuacji Avatara.

Razem z Kate szukaliśmy projektu, w którym moglibyśmy po raz kolejny podjąć owocną współpracę. Trwało to 20 lat od czasu naszych wspólnych wysiłków na planie Titanica. Produkcja była jednym z najbardziej nagradzanych obrazów w całej mojej filmowej karierze

 - powiedział Cameron portalowi Deadline.

Nie mogę się doczekać momentu, kiedy Kate wcieli się w bohaterkę o imieniu Ronal.

image1Fot. Sheryl Nields

Zobacz również: Paddington 2 - milusiński misiek powraca w kolejnym zwiastunie filmu! Nowy plakat!

Obecnie nie wiadomo, kim jest wspomniana postać, a także w ilu potencjalnych kontynuacjach Avatara się pojawi.

Z obsady zaangażowanej w sukces pierwszej części powrócą następujące gwiazdy: Sam Worthington, Zoe Saldana, Joel David Moore, Stephen Lang, Matt Gerald i Sigourney Weaver. Nowymi twarzami zostali Cliff Curtis i Oona Chaplin. Ponadto Cameron niedawno oświadczył, iż powróci też bohater zagrany przez Stephena Langa - pułkownik Miles Quaritch, który będzie głównym antagonistą w całej historii filmowej sagi.

Oficjalnie zdjęcia ruszyły do dwójki i trójki całkiem niedawno, czyli 25 września. Krótko po tym sam reżyser dzieła ogłosił młodą obsadę filmu. Aktorzy wcielą się w rodzinę Sully'ego i dzieci z klanu Metkayina Na’vi, który zamieszkuje obszary położone niedaleko raf koralowych. Dowodzić nim będzie Tonowari (Cliff Curtis). Poza tym, jedyny aktor, który nie zostanie poddany komputerowej obróbce, to Jack Champion. Filmowiec wcieli się w Javiera Spidera Socorro, nastolatka urodzonego w kompleksie wojskowym Hell’s Gate. Postać ta pojawiła się już w pierwszej odsłonie powstającej serii.

Źródło: ComingSoon.net / Ilustracja wprowadzenia - Amazon Studios; kadr z filmu Wonder Wheel

 

Wiesz, co z tym zrobić


Bartosz Kęprowski

Bartosz Kęprowski

Redaktor

O mnie:

Redaktor prowadzący działu: Z ostatniej chwili. Miłośnik kina akcji lat 80., produkcji młodzieżowych oraz wysokobudżetowych filmów przygodowych, fantasy i science-fiction. Widz szczególnym podziwem darzący oldskulowe animacje, a także pełne magii i wdzięku obrazy Disneya. Poza tym meloman i zwolennik gier komputerowych - fan Tomb Raidera i urody panny Lary Croft - który ukończył Politechnikę Gdańską i z wykształcenia jest specjalistą w dziedzinie szeroko pojętej chemii. Poza tym osoba publikującą na wielu portalach, którymi są: Filmweb.pl, Altao.pl i CdAction.pl.


Więcej informacji o:

Wypowiedz się na ten temat...
Zaloguj się poprzez
albo skomentuj jako gość
Wczytywanie komentarza... The comment will be refreshed after 00:00.

Skomentuj jako pierwszy

MOVIES ROOM POLECA

Najnowsze Wiadomości

Polub nas


© 2016 MOVIESROOM.PL · Wszystkie prawa zastrzeżone · Korzystanie z serwisu jest równoznaczne z akceptacją regulaminu.