• Zaloguj się
  • Zarejestruj
  • Połącz z Facebook

 

Jeśli kogoś można nazwać siłą dominującą na amerykańskiej scenie hip-hopu, to tym kimś na pewno będzie trio Migos. Quavo, Offset i Takeoff w swojej dziedzinie już od kilku dobrych lat nie mogą znaleźć godnego siebie rywala, co widocznie rozochociło muzyków do poszukiwania nowych wrażeń i podbojów. Te staną się natomiast udziałem kinematografii, gdyż podczas jednego z ostatnich wywiadów wyraźnie dali do zrozumienia, że muzyka to już dla nich za mała para butów. Offset ,zapytany przez prezenterkę radia Beats 1 o to, co jeszcze interesuje ich w karierze, odpowiedzieli:

Filmy, filmy. Reżyseria, aktorstwo i produkcja. Mój ziomek Quavo już pisze scenariusz i, serio, nieźle w tym wszystkim odlatuje.

Zobacz również: Ed Sheeran idzie w ślady Eminema! Filmowa biografia muzyka będzie przypominać 8. Milę!

Quavo jednak nie pozostał mu dłużny i już postanowił podzielić się inspiracjami, które popchnęły go do tego czynu:

Zawsze oglądałem filmy, które zostały spreparowane przez moich ulubionych muzyków. Sporo tego robili w latach 90. Tak więc skoro jestem 90's kid, to wszystkie moje filmowe wspomnienia odnoszą się właśnie do tego okresu. [...] Zagrożenie dla społeczeństwa, Szacunek, wszystkie filmy Snoop Dogga, Mastera P, Zły numer, Baller Bockin'... Właśnie w tym teraz siedzimy - poszukujemy odpowiedniego skryptu do naszego filmu.

Jednak nie będzie to mimo wszystko kinematograficzny debiut Migos. Przed rokiem zaliczyli bowiem występ w jednym z odcinków serialu Atlanta. Pełny metraż to jednak zupełnie inna para kaloszy, choć jeśli sami go tworzą - i do tego z pasji...

Źródło: independent.co.uk / Ilustracja wprowadzenia: rollingstone.com

 

Wiesz, co z tym zrobić


Tomasz Małecki

Tomasz Małecki

Redaktor

O mnie:

Najbardziej tajemniczy członek redakcji. Nikt nie wie, w jaki sposób dorwał status redaktora współprowadzącego dział publicystyki i prawej ręki rednacza. Ciągle poszukuje granic formy. Święta czwórca: Dziga Wiertow, Fritz Lang, Luis Bunuel i Stanley Kubrick.


Więcej informacji o:

Wypowiedz się na ten temat...
Zaloguj się poprzez
albo skomentuj jako gość
Wczytywanie komentarza... The comment will be refreshed after 00:00.

Skomentuj jako pierwszy

MOVIES ROOM POLECA

Najnowsze Wiadomości

Polub nas


© 2016 MOVIESROOM.PL · Wszystkie prawa zastrzeżone · Korzystanie z serwisu jest równoznaczne z akceptacją regulaminu.