• Zaloguj się
  • Zarejestruj
  • Połącz z Facebook

Magazyn Empire opublikował niedawno okładkę swojego najnowszego numeru, która w całości została poświęcona bohaterom Ligi Sprawiedliwości. Ponadto czasopismo dodało też zdjęcie w wysokiej rozdzielczości, na którym widzowie mogą podziwiać Gal Gadot i Bena Afflecka. Materiały znajdziecie poniżej.

emp nov17 newsstandcover 1Fot.: EMPIRE

Warto tutaj dodać, iż w magazynie znalazły się fragmenty wypowiedzi rzeczonych powyżej aktorów na temat tonu widowiska czy też jego rozmachu. O pierwszym aspekcie wypowiedziała się w następujący sposób Gal Gadot:

Liga Sprawiedliwości nie jest mrocznym ani ciężkim filmem [jak to miało miejsce z BvS - przyp. redaktora]. Produkcja w ogóle nie przypomina swoim tonem zeszłorocznego hitu wytwórni Warner Bros.

O drugim wypowiedział się Ben Affleck, chwaląc wizję i reżyserskie umiejętności Zacka Snydera w taki oto sposób:

Produkcja została wykonana na ogromną skalę, jeszcze nigdy nie miałem okazji brać udziału w takim imponującym przedsięwzięciu. Widowisko jest naprawdę wspaniałe, jeśli rozpatrywać je w kategoriach wizualnych. W tym właśnie Zack jest najlepszy. Za to będzie podziwiany.

justice league empFot.: EMPIRE

Zobacz również: Kate Winslet dołącza do obsady kontynuacji Avatara!

Opis dystrybutora produkcji (kino): Zainspirowany ofiarnym czynem Supermana Bruce Wayne, który odzyskał wiarę w ludzkość, prosi swojego nowego sprzymierzeńca, Dianę Prince, o pomoc w pokonaniu jeszcze potężniejszego wroga. Nie tracąc czasu, Batman i Wonder Woman starają się znaleźć i przekonać do współpracy grupę metaludzi, która ma stanąć do walki z nowym zagrożeniem. Jednak mimo utworzenia jedynej w swoim rodzaju ligi superbohaterów, złożonej z Batmana, Wonder Woman, Aquamana, Cyborga i Flasha, może być już za późno na uratowanie planety przed atakiem katastroficznych rozmiarów. 

Obsada filmu Liga Sprawiedliwości: Ben Affleck - Batman, Henry Cavill - Superman, Amy Adams - Lois Lane, Gal Gadot - Wonder Woman, Jason Momoa - Aquaman, Ezra Miller - The Flash, Ray Fisher - Cyborg, Willem Dafoe - Nuidis Vulko, Jesse Eisenberg - Lex Luthor, Jeremy Irons - Alfred Pennyworth, Diane Lane - Martha Kent, Connie Nielsen - Queen Hippolyta, J.K. Simmons - Komisarz Gordon, Ciarán Hinds - Steppenwolf, Amber Heard - Mera i Kiersey Clemons - Iris West.  

Polska premiera widowiska zaplanowana jest na 17 listopada 2017 roku.

Źródło: ComingSoon.net / Ilustracja wprowadzenia -  Warner Bros. Pictures

 

Wiesz, co z tym zrobić


Bartosz Kęprowski

Bartosz Kęprowski

Redaktor

O mnie:

Redaktor prowadzący działu: Z ostatniej chwili. Miłośnik kina akcji lat 80., produkcji młodzieżowych oraz wysokobudżetowych filmów przygodowych, fantasy i science-fiction. Widz szczególnym podziwem darzący oldskulowe animacje, a także pełne magii i wdzięku obrazy Disneya. Poza tym meloman i zwolennik gier komputerowych - fan Tomb Raidera i urody panny Lary Croft - który ukończył Politechnikę Gdańską i z wykształcenia jest specjalistą w dziedzinie szeroko pojętej chemii. Poza tym osoba publikującą na wielu portalach, którymi są: Filmweb.pl, Altao.pl i CdAction.pl.


Więcej informacji o:

Wypowiedz się na ten temat...
Zaloguj się poprzez
albo skomentuj jako gość
Wczytywanie komentarza... The comment will be refreshed after 00:00.

Skomentuj jako pierwszy

MOVIES ROOM POLECA

Najnowsze Wiadomości

Polub nas


© 2016 MOVIESROOM.PL · Wszystkie prawa zastrzeżone · Korzystanie z serwisu jest równoznaczne z akceptacją regulaminu.