• Zaloguj się
  • Zarejestruj
  • Połącz z Facebook

Przez wieki spoczywająca w grobowcu ukrytym w piaskach pustyni starożytna księżniczka (znana ze Star Trek: W nieznane Sofia Boutella), której przeznaczenie nie zdążyło się wypełnić, budzi się w dzisiejszych czasach. Jej złość na niesprawiedliwość, która ją spotkała, rosła przez tysiące lat, przybierając rozmiary wymykające się ludzkiej wyobraźni. Od gorących piachów pustyni, przez tajemnicze labirynty ukryte pod dzisiejszym Londynem Mumia budzi nowy wszechświat bogów i potworów. Pierwszy film inspirowany tajemnicą mumii powstał w 1932 roku! Do tej pory seria zarobiła prawie 1,5 miliarda dolarów.

22236223 1800596136634807 1091639673 n

Ostatni wypełniony akcją film reżysera i producenta Alexa Kurtzmana (W ciemność. Star Trek, Iluzja) oraz producenta Chrisa Morgana (seria Fast & Furious), Mumia, w której zobaczymy zwycięzcę Oscara Russella Crowe'a (Gladiator, Piękny umysł), Jake'a Johnsona (Jurassic World), Annabelle Wallis (Król Artur: Legenda miecza, Peaky Blinders), oraz Courtney B. Vance (American Crime Story: Sprawa O.J. Simpsona, Terminator: Genisys).

Wielkie przedsięwzięcie filmowe objęło zdjęcia na trzech kontynentach, 50 planów zdjęciowych, zdjęcia w przestrzeniach pozbawionych grawitacji, ważący 136 kilogramów sarkofag, tysiące efektów wizualnych i specjalnych oraz niezliczone godziny pracy nad tym nieprawdopodobnym thrillerem akcji. A teraz zadebiutuje on na nośnikach DVD, Blu-ray oraz 4K Ultra HD! Premiera odbędzie się już 9 października! Nie przegapcie okazji!

Źródło i ilustracja wprowadzenia: materiały prasowe

 

Wiesz, co z tym zrobić


Tomasz Małecki

Tomasz Małecki

Redaktor

O mnie:

Najbardziej tajemniczy członek redakcji. Nikt nie wie, w jaki sposób dorwał status redaktora współprowadzącego dział publicystyki i prawej ręki rednacza. Ciągle poszukuje granic formy. Święta czwórca: Dziga Wiertow, Fritz Lang, Luis Bunuel i Stanley Kubrick.


Więcej informacji o:

Wypowiedz się na ten temat...
Zaloguj się poprzez
albo skomentuj jako gość
Ludzie w konwersacji:
Wczytywanie komentarza... The comment will be refreshed after 00:00.
  • Ten komentarz jest nie opublikowany
    Adriano · 6 miesięcy temu
    ciągle nie mogę uwierzyć że pomimo dochodzących mnie z każdej strony negatywnych opinii na temat tego filmu i tak wybrałem się do kina po to by zmarnować dwie godziny życia oglądając ten twór. Posiadaczom czytników DVD i Blu-Ray życzę aby nie powtórzyli mojego błędu.

MOVIES ROOM POLECA

Najnowsze Wiadomości

Polub nas


© 2016 MOVIESROOM.PL · Wszystkie prawa zastrzeżone · Korzystanie z serwisu jest równoznaczne z akceptacją regulaminu.