• Zaloguj się
  • Zarejestruj
  • Połącz z Facebook

 

Zabójcze przygody najdziwniejszego seryjnego mordercy w historii horroru, maniaka znanego jako Bunnyman, zbiorą kolejne krwawe żniwa w trzeciej (i finalnej) odsłonie tej specyficznej trylogii. Produkcja zatytułowana jest Bunnyman Vengeance i będzie dostępna w wersji cyfrowej 20 października, a na płytach DVD oraz Blu-ray pojawi się 21 listopada. Film jest dziełem wytwórni Uncork’d Entertainment. Bunnyman Vengeance to bezpośrednia kontynuacja wydanego w 2011 roku Bunnymana i jego sequela - The Bunnyman Massacre. Niedorzeczny. Absurdalnie śmiesznie. Poniżej znajdziecie trailer. Jak Wam się podoba?

Zobacz również: Pierwsza gwiazdka - poznaj historię Świąt Bożego Narodzenia!

Opis: Człowiek znany jako Bunnyman powraca do domu, aby odkryć, że jego rodzina prowadzi atrakcję, którą jest nawiedzony dom. Bliscy z radością witają bohatera, lecz wkrótce zdają sobie sprawę, iż niemożliwe jest udomowienie dzikiego zwierzęcia. Śmierć i chaos zaczynają unosić się w powietrzu, gdy rodzina zwraca się przeciwko sobie, aby zaspokoić swoje pragnienie krwi.

Reżyserem i scenarzystą filmu jest Carl Lindbergh. Gwiazdami nietypowego widowiska grozy są: Diana Prince, Debby Gerber i Marshal Hilton.

Źródło: ComingSoon.net / Ilustracja wprowadzenia - Uncork’d Entertainment

 

Wiesz, co z tym zrobić


Bartosz Kęprowski

Bartosz Kęprowski

Redaktor

O mnie:

Redaktor prowadzący działu: Z ostatniej chwili. Miłośnik kina akcji lat 80., produkcji młodzieżowych oraz wysokobudżetowych filmów przygodowych, fantasy i science-fiction. Widz szczególnym podziwem darzący oldskulowe animacje, a także pełne magii i wdzięku obrazy Disneya. Poza tym meloman i zwolennik gier komputerowych - fan Tomb Raidera i urody panny Lary Croft - który ukończył Politechnikę Gdańską i z wykształcenia jest specjalistą w dziedzinie szeroko pojętej chemii. Poza tym osoba publikującą na wielu portalach, którymi są: Filmweb.pl, Altao.pl i CdAction.pl.


Więcej informacji o:

Wypowiedz się na ten temat...
Zaloguj się poprzez
albo skomentuj jako gość
Wczytywanie komentarza... The comment will be refreshed after 00:00.

Skomentuj jako pierwszy

MOVIES ROOM POLECA

Najnowsze Wiadomości

Polub nas


© 2016 MOVIESROOM.PL · Wszystkie prawa zastrzeżone · Korzystanie z serwisu jest równoznaczne z akceptacją regulaminu.