Advertisement
banner

Pokémon the Movie: I Choose You! – Ash i Pikachu wracają do kin! Zobacz trailer nowego filmu!

Choć pewnie nie wszyscy od razu się do tego przyznacie, Ash Ketchum był jednym z bohaterów waszego dzieciństwa. Oglądaliście o nim serial, graliście w gry i śledziliście przygody jego i wiernego mu Pikachu. Jakby na potwierdzenie tych słów przyszedł ubiegły rok i niebywały swego czasu sukces Pokemon GO. A po nim jasne stało się, że Pokemony pewnie już niedługo wrócą do kin. Czas ten powoli nadchodzi, bo w sieci właśnie pojawił się pierwszy trailer najnowszego rebootu opowieści o najsłynniejszym trenerze Pokemonów. Możecie podziwiać go poniżej:

Zobacz również: The Irishman – gwiazda Czystej Krwi córką Roberta De Niro!

https://www.youtube.com/watch?v=r12w4iRBLp4

Fani, którzy znają animowaną serię przygód Asha, mogą przy tym trailerze poczuć dość spore deja vu. Nie będzie to mylne uczucie, bowiem film ponownie zagłebi się w znaną już doskonale historię początków Ketchuma jako trenera oraz jego pierwszego spotkania z Pikachu. Film w kinach japońskich grany jest już od lipca, natomiast prawie dokładnie za miesiąc trafi na ekrany kin wielu krajów europejskich (m.in. Wielkiej Brytanii, Francji, Niemiec czy Węgier) oraz USA. Na razie nie wiadomo nic, jakoby któryś z rodzimych dystrybutorów chciał wydać ten film nad Wisłą.

źródło: Youtube / ilustracja wprowadzenia: kadr z trailera

Redaktor

Z zawodu publicysta. W redakcji Movies Room recenzuje filmy już od 2015 roku. Uwielbia produkcje Pixara, "Wesele" Smarzowskiego i Breaking Bad.

Kontakt pod [email protected]

Twitter: xkolek1

Więcej informacji o
,

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?