• Zaloguj się
  • Zarejestruj
  • Połącz z Facebook

Nicole Kidman, która właśnie zabrała do domu nagrodę Emmy za miniserial Wielkie kłamstewka, zostanie gwiazdą filmu w reżyserii Karyn Kusamy. Mowa tutaj o thrillerze kryminalnym Destroyer. Informacja podzielił się portal Variety.

693167 1.1Fot.: HBO

Zobacz również: Only the Brave - staw czoła nieuchronnemu! Nowy zwiastun produkcji o ogromnej ludzkiej odwadze!

Kidman wcieli się w panią detektyw z departamentu policji w Los Angeles, która, będąc młodym stróżem prawa, została wysłana na dość trudną misję. Mianowicie - bohaterka musiała pracować pod przykrywką w gangu działającym na kalifornijskiej pustyni. Kiedy przywódca przestępczego ugrupowania ponownie pojawia się po upłynięciu wielu lat, doświadczona pani detektyw musi kolejny raz wrócić wspomnieniami do zapomnianego wycinka życia, znaleźć ciągle aktywnych członków gangu, a także zmierzyć się z demonami, które doszczętnie zniszczyły jej przeszłość.

Kusama (Zaproszenie, Zabójcze ciało, Æon Flux) wyreżyseruje film na podstawie scenariusza Phila Haya i Matta Manfredi.

Phil i Matt napisali rewelacyjny scenariusz, lepszego w życiu nie czytałem. Nicole funkcjonuje na wyższych obrotach, jest na szczycie - robi ogromnie ekscytującą pracę - a Karyn jest jednym z najpewniejszych współczesnych głosów

- stwierdził Fred Berger, producent powstającego widowiska.

To potężna kombinacja, powstanie ikoniczny bohater, a co za tym idzie, cieszę się, iż jestem częścią tego przedsięwzięcia.

Źródło: ComingSoon.net / Ilustracja wprowadzenia - Focus Features

 

Wiesz, co z tym zrobić


Bartosz Kęprowski

Bartosz Kęprowski

Redaktor

O mnie:

Redaktor prowadzący działu: Z ostatniej chwili. Miłośnik kina akcji lat 80., produkcji młodzieżowych oraz wysokobudżetowych filmów przygodowych, fantasy i science-fiction. Widz szczególnym podziwem darzący oldskulowe animacje, a także pełne magii i wdzięku obrazy Disneya. Poza tym meloman i zwolennik gier komputerowych - fan Tomb Raidera i urody panny Lary Croft - który ukończył Politechnikę Gdańską i z wykształcenia jest specjalistą w dziedzinie szeroko pojętej chemii. Poza tym osoba publikującą na wielu portalach, którymi są: Filmweb.pl, Altao.pl i CdAction.pl.


Więcej informacji o:

Wypowiedz się na ten temat...
Zaloguj się poprzez
albo skomentuj jako gość
Wczytywanie komentarza... The comment will be refreshed after 00:00.

Skomentuj jako pierwszy

MOVIES ROOM POLECA

Najnowsze Wiadomości

Polub nas


© 2016 MOVIESROOM.PL · Wszystkie prawa zastrzeżone · Korzystanie z serwisu jest równoznaczne z akceptacją regulaminu.